Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
2
підняти

На закрытое заседание Рады прибыла вся верхушка в погонах

В Верховной Раде началось закрытое заседание, в ходе которого депутаты обсудят с руководителями силовых ведомств ситуацию в стране. Согласно повестке дня закрытого заседания, парламентарии заслушают главу СБУ Валентина Наливайченко, и.о. Читати повністю »
16.04 11:05 Vesti.ua

Коментарі

Гість: ЮнТур

1

16.04.14 11:22

Генералів багато,та боронити державу нікому.

Відповісти | з цитатою

Гість: Loskland

2

16.04.14 16:57

По поводу боронити державу скажу.В данный момент терористам приходится сдерживать народ около воинской части,где находятся анти-терористы,что бы люди не порвали их на кусочки.Не знаю сколько по времени терористы продержатся сдерживая людей.Советую заканчивать операцию и быстренько по домам

Відповісти | з цитатою

Гість: ЛицарВОВА

3

16.04.14 20:17

Вкатати сепаратистів і російських мудаків в асфальт танками.от і все.гнати путінську банду і розстрілювати як собак.

Відповісти | з цитатою

4

16.04.14 21:54

Відповідь на [1] від Гість: ЮнТур

Це ж треба. Рашистський тролішка перейшов на українську! З якого це переляку?

Відповісти | з цитатою

5

16.04.14 22:08

Відповідь на [2] від Гість: Loskland

01.04.2014 прийнятий закон про амністію. Буде звільнено до 60000 зеків. Але випадковий зек, це ще не "стійкий кримінальник-рецидивист особик". На них амністія не розповсюджується. По старих поняттях кримінальників, батьківщина - це дім, де живуть мама, дружина, діти, де поховані родичі. Будь-хто, хто сприяв іноземному окупантові, зазіхнув на цей дім, на життя родичів. А за це, стійки кримінальники дупу "рвуть хрестом". Зараз у тюрягах усім "особикам" вже оголосили підготувати "зустріч із належними тюремними почестями" усім сепаратистам, терористам, зрадникам та дуполизам іноземних загарбників, для яких і звільняють 60 тис. нарок. У тюрягах на західній Україні. От тоді, ви відчуєте, що таке зрада та посібництво окупантам, коли живцем, дуже повільно, будуть нарізати на тонесенькі ніточки.

Відповісти | з цитатою

6

16.04.14 22:08

Відповідь на [3] від Гість: ЛицарВОВА

Повністью

Відповісти | з цитатою

Гість: Loskland

7

16.04.14 22:27

Відповідь на [5] від molfar 2

Послушайте,колдун.Что вы сделали для едности страны?Да,все кричали "москаляку на гилляку",но вы кричали громче всех.Все кричаи "хто не скаче,той москаль",но вы прыгали выше всех.И что ещё было сделано для едности?Памятники разрушенные,язык запрещённый,перевод 50% населения в ранг нацменьшинств и постоянные призывы убывать.Что Вы сделали для едности?Остановили хоть одну гарячую голову или может свастику на стене стёрли?А может быть хотя бы за хлебом сходили для ветерана ВОВ?Есть ли у вас добрые дела для едности страны?С экрана укр каналов только и слышно убивать-растреливать и какую реакцию на это вы хотели от нас?Чего добивались,того и получили.

Відповісти | з цитатою

8

17.04.14 01:37

Відповідь на [7] від Гість: Loskland

Я відповім, що власне я зробив для єдності України. Але після того, як ви мені надасте такі самі відповіді: а що ви (загалом південний схід) зробили для єдності України? Я, між іншим, "москаляка". Але чомусть, мене не тільки ніхто не повісив на гіляку, а ще до мене прислуховуються западенці, коли вказую їм на їні укр.мовні та історичні помилки. А хто вам заважає? Пам'ятники розрушені? Кому? Комуняцькому ватажку вовке лисому та вашому сталіну? А що вони такого видатного та корисного зробили для україня? Ваш язык заборонений? Правильно. А чому ви вирішили, що маєте право не володіти держ.мовою країни, громадянами якої поки що ви є? перевод 50% населения в ранг нацменьшинств - так це до ваших рашистів колесніченка та ківалова, це їхня робота.

Відповісти | з цитатою

9

17.04.14 01:43

Відповідь на [7] від Гість: Loskland

А в решті, ну як до вас ставитися, якщо ви не ніколи не поважали ані чого українського? У вас тільки одне на розумі: "мы русскоговорящие, пу-тин, ро-си-я, ста-лин". Це ви завжди стверджували, що ви - чужемовні і завжди протипоставляли себе Україні. Ви ніколи не були з Україною. Ми ще ані чого не одержали. Одержите ви. За зраду, за заклики до окупації та розірвання країни, за шпигунство та тероризм проти України.

Відповісти | з цитатою

10

17.04.14 01:54

Відповідь на [8] від molfar 2

Ви про ветеранів другої світової згадали? А чи відомо вам про ветеранів сучасних срср-івських загарбницьких війн, які навіть не мають права на визнання учасником бойових дій? Гриф "секретно" 50 років, а усі матеріали усіх цих спець.груп військ - у головному архиві вашої фсб у вашій москві. А ви, особисто, чи воювали? Чи відомо вам, що таке, коли за пів години атаки, від роти залишается меньше взвода? Чи бачили ви, як поруч з вами ще біжить тіло вашого друга, але вже бе голови? А чи бачили ви своїх однополчан, повішаних на власних кішках? А чи доводилося вам вбивати людей, прямо дивлячись їм в очи? А чи доводилося, після війни, після поранення, відчувати себе непотрібом, викинутим державою на смітник? Ось про це що вам відомо?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні
19 квітня 2024, 04:02
"Дуже серйозний інцидент": в Європі занепокоєні через удар безпілотників по ЗАЕС