Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
4
підняти

В США пригрозили разрушить экономику России

Председатель комитета по иностранным делам Палаты представителей Конгресса США Эд Ройс заявил, что в случае вторжения российских войск на территорию Украины страны Запада введут такие санкции, которые разрушат российскую экономику. Читати повністю »
23.04 03:25 Vesti.ua

Коментарі

1

23.04.14 11:01

Если, если...А вы разрушьте, и тогда это падло не введет войска в Украину. А то говорылы-балакалы, посидалы та заплакалы.. Как произошло вс Крымом...

Відповісти | з цитатою

2

23.04.14 11:04

Російська Федерація-фашистська росія,вже ввела Російських солдатів на територію України.Півострів Крим анексувала.Проводить військові бої на півдні України.
Що дятько Сем втратив розсудок?
Чого чекають: американці,європейці,азіати...

Відповісти | з цитатою

3

23.04.14 12:26

Відповідь на [2] від петюшка

Чого чекають: американці,європейці,азіати...
А чого чекають насамперед наші довбані соплежусти? Доки їм надійдуть чергові траши, щоби їх як завжди зпізд....ти? Хіба за це люди вийшли на майдан? Хіба за це загинула небесна сотня?

Відповісти | з цитатою

4

23.04.14 15:28

Прикол! На Украину введут западное дерьмо, а в России экономика разрушится!
Давайте, лысые твари, продавайте то, что еще не продано!
Скажи, что-нибудь умное жопоротый Турч! Пофилософствуй, клоун!

Відповісти | з цитатою

5

23.04.14 15:30

США отсосёт точка

Відповісти | з цитатою

6

23.04.14 16:43

Відповідь на [5] від мастер джедай

Та скоріше за все ти, разом із твоєю рашистією. США не потребує ані ваш рубль, ані ваші інвестиції. А от ви-то....ще як полюбляєте і амер. долари, і амер. інвестиції.

Відповісти | з цитатою

анонім

7

23.04.14 21:04

Відповідь на [6] від molfar 2

Я вот не припомню, что бы регионалы и им подобные твари, своих деток обучали в Калуге, Тобольске, Таганроге... а все по европам да америкам... Наверное в "наказание", посылают на "загнивающий" запад транжирить ворованные миллионы!

Відповісти | з цитатою

8

26.04.14 16:45

Відповідь на [7] від анонім

Я вот не припомню, что бы регионалы и им подобные твари, своих деток обучали в Калуге, Тобольске, Таганроге... а все по европам да америкам... Наверное в "наказание", посылают на "загнивающий" запад транжирить ворованные миллионы!
Ні. Не транжирити. Навпаки. Оволодівати євротехнологіями, як надійно у європі ховати награбоване у рудокопів. А чертуганству, для відводу очей, чешуть по вухах "тільки путін надасть вам вашу рус.мову, тільки він врятує вас від усьго ненависного українсьуого. Моліться йому та кличте його". Головне - замутити велике лайно і відволікти увагу від самих себе. Тім більше, що з ПРосовейською бидлотою, це дуже просто.

Відповісти | з цитатою


 
Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні