Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
1
підняти

Рада сегодня займется амнистией и усмирением Донбасса

В четверг в Киеве должна собраться Верховная Рада, чтобы принять меморандум, призванный успокоить Донбасс. Читати повністю »
24.04 07:55 Vesti.ua

Коментарі

анонім

1

24.04.14 17:43

...мочить педерастов... путин - ху...ло!!!!!

Відповісти | з цитатою

2

24.04.14 18:07

Відповідь на [1] від анонім

Із терористами, зрадниками держави та дуполизами іноземних окупантів тільки одна розмова - - на місті, без слідстіва та суду!!!!!!!!

Відповісти | з цитатою

Гість: безникий

3

24.04.14 19:51

Відповідь на [2] від molfar 2

Із терористами, зрадниками держави та дуполизами іноземних окупантів тільки одна розмова - - на місті, без слідстіва та суду!!!!!!!!
Я зрозумів,що зрадники та дуполизи іноземних окупантів це прихильники євросоюзу. Воно є так. Чому тих, хто відстоює свої права на сході називають сепаратистами? А тих хто захопив владу силою, як то роблять бандити, не можна називати сепаратистами? Можливо в них тече арійська кров? Такий варіант ми вже проходили майже 70 років тому. Теперь мабуть буде те саме!

Відповісти | з цитатою

4

24.04.14 23:35

Відповідь на [3] від Гість: безникий

Я зрозумів,що зрадники та дуполизи іноземних окупантів це прихильники євросоюзу
А хіба в Україні діють іноземні окупанти з ЄС? Якщо так, тоді де, на яких делянках українського кордону, якими силами вони незаконно вторглися на територію України, де та які захопили державні адмінстративні будівлі, військові об'єкти, полонили наших військових, де-кого з них вже вбили, позривали українські державні прапори і поразвішували прапори ЄС, а їхні дуполизи веріщать "Герман ван Ромпей!!!! Герман ван Ромпей!!!! ЄС!!!! ЄС!!!!. Ми говоримо на ЄСовській мові. Окупуй Україну та врятуй нас!"?????????? А хіба світова спільнота засудила окупацію України ЄС, чи рашистією? То зпочатку, надайте відповідь на це запитання. Але не узагальненим балабольством, а конкретними, неспростовними фактами.

Відповісти | з цитатою

Гість: безникий

5

25.04.14 07:42

Відповідь на [4] від molfar 2

Я уявляю,як у molfar 2 з вух валить пара від злості. Я сам с західної України і мені не подобався уряд Януковича, но цей уряд зовсім нікчемний. С приводу окупантів з ЄС, так тут їх повно, але вони не хочуть щось робити а тількі нам дають поради з якими ми скоро будемо в повній дупі. Що стосується росії, так я проти їхньої окупації, но вони не говорять багато а діють, як би ми так діяли, то Крим був би нашим і можливо ще пару російських міст на додачу! С таким урядом нам скоро присниться каплик.

Відповісти | з цитатою

6

25.04.14 19:55

Відповідь на [5] від Гість: безникий

Радники, які "не хочуть щось робити а тількі нам дають поради" і реальні окупанти, які "не говорять багато а діють" - а хіба це одне і те саме? Хіба між ними не має великої, дуже виликої різниці? Щодо уряду, чи влади. А хіба в Україні за 22 роки була справжня укр. влада? А теперішня - та сама кучка нікчем цитрусових соплежустів, абсолютно не здатних на професійні та рішучі дії.

Відповісти | з цитатою

Гість: безникий

7

26.04.14 07:09

Відповідь на [6] від molfar 2

molfar 2 я з вами абсолютно згоден. У нас немає влади, а є лише купка нікчем, які тільки підтігають соплі і чекають хто би їм допоміг. Одним словом нездари. А ми простий Український народ повинні страждати, і це їх правда.

Відповісти | з цитатою

Гість: Loskland

8

26.04.14 09:26

Ну що,хлопци?Помогли вам ляхи?Уже власть вам не нравится и ЕС не помогает?Может быть в зеркало пора на себя посмотреть?

Відповісти | з цитатою

Гість: безникий

9

26.04.14 12:37

Відповідь на [8] від Гість: Loskland

Loskland всю оцю головну біль створила купка націоналістів серед яких самі бандити. Турчинов і йому подобні мене не спитали, хочу я їхньої влади або ні. Це називаться ведмежа послуга. Ви думаєте що на західній Україні всі раді та довольні? Я вам скажу що ні. Тут є багато людей, які не підтримували, не підтримують і ніколи не будуть підтримувати цю владу.

Відповісти | з цитатою

10

26.04.14 16:35

Відповідь на [7] від Гість: безникий

molfar 2 я з вами абсолютно згоден. У нас немає влади, а є лише купка нікчем, які тільки підтігають соплі і чекають хто би їм допоміг. Одним словом нездари. А ми простий Український народ повинні страждати, і це їх правда.
Правда? Тепер вже не "Я уявляю,як у molfar 2 з вух валить пара від злості"?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні