Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
2
підняти

Рада оказалась не готова к закону об амнистии протестующих с востока

Парламентский корреспондент Ольга Куришко рассказала в эфире с Кристиной Сувориной и Олегом Билецким на Радио Вести, что депутаты не настроены принимать закон об амнистии для участников протестов на востоке. Читати повністю »
24.04 10:47 Vesti.ua

Коментарі

1

24.04.14 12:20

Для ворогів УКРАЇНИ-смерть.

Відповісти | з цитатою

2

24.04.14 15:36

Вони вбивають людей( ріжуть живіт ще живій людині) ,а за це їм треба дати амністію!
Таких путінських уродів треба знищити, без суду та слідства!

Відповісти | з цитатою

Гість: Помним!

3

24.04.14 17:11

Відповідь на [1] від петюшка

Для ворогів УКРАЇНИ-смерть.
правильно всем кто за врагов Украины- бандеровцев- смерть!

Відповісти | з цитатою

анонім

4

24.04.14 17:38

...путин - ху...ло!!!!!!!!!

Відповісти | з цитатою

5

24.04.14 18:18

Відповідь на [3] від Гість: Помним!

Комунідлам, рашистам, ПРастам та усім їхнім дуполизам. А тебе суку, у першу чергу. Тільки не , а повільно, дуже повільно, пов...ш...ти на вла...них кіш...ах. Живцем. Власноручно "окажу тобі такі почесті".

Відповісти | з цитатою

Гість: Помним!

6

25.04.14 07:50

molfar 2Беги скорее с Украины- нацистская гадина.Украинские народ встает с колен и места для тебя в Украине нет!

Відповісти | з цитатою

7

25.04.14 10:15

Відповідь на [6] від Гість: Помним!

Готуйся до "почестей", рашистяра йо...ана. Наріжу на тонесенкі ніточки. Ворогами припхалися на нашу землю, в ній тваридли і залишитися. Без дна та покришки, воронью на покльов.

Відповісти | з цитатою

Гість: Помним!

8

25.04.14 11:32

molfar 2 А ДАВАЙ ТЫ ты просто будешь просто давать ссылки на первоисточники в которых Гитлеровские ублюдки что сейчас изображают власть в Украине.говорят что они уничтожат весь украинский народ- так будет для тебя долбаеба проще- выдумывать ничего не надо будет, а то из-за отсутствия у тебя мозгов- ты прям дымишся от попыток повторить высказывания. нацистов.

Відповісти | з цитатою

9

25.04.14 20:31

Відповідь на [2] від Андрій Р

Ты долбаная скотина. Кто убивает людей? Это ваша прозападная шайка всё не угомонится после майдана. Уже только в Донецкой области 21 труп с начала АТО и добавь ещё 10 солдат кои погибли по пути. Уже 1\3 майдана. Шо Путин биты правосекам раздавал? Или Олежка Ляшко, с компашкой Батькившины.

Відповісти | з цитатою

10

25.04.14 21:03

Відповідь на [8] від Гість: Помним!

Та на падаль "В Донецке СБУ задержала антимайдановца "Топаза" - http://112.ua/glavnye-novosti/v-donecke-sbu-zaderzhala-antimaydanovca-topaza-54117.html
Я тобі дам...Все і за все кацапапюра ти йоб...ана. Те, що ви зробили з мером Рибаком - це робота ваших ветеранів військових спец.назів, які "працювали" не в Афгані, а у більш "горячих точках". Знаю про цей почерк, тому що сам там служив і сам це робив. На чужій землі і з чужим народом, який моїй "великій та могутній" совейській батьківщині ані чим не загрожував. Але з тобою, як із вашим топазом, не буде. Ти мій і тому правосуддя для тебе не буде. Тому, тепер вже за мою Україну, першому, кому окажу такі почесті - це тобі падлоті рашистській. Будеш сука молити , щоби скоріше потрапити да його аду.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…