Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
4
підняти

Нам приказали "держаться" - Семенченко

Командир батальона "Донбасс" Семен Семенченко описал штурм Иловайска. Об этом говорится на его странице в Facebook. "Еще несколько дней непрерывный боев и у меня и моих побратимов со всех батальонов стали возникать вопросы. Что мы тут делаем? Читати повністю »
29.08 13:13 Gazeta.ua

Коментарі

11

30.08.14 11:39

Відповідь на [10] від Гість: Я в ватнике

Від заздрісті? Кому, тобі - ідіотові? Чи твоєму нео-фюреру путлеру, дочка якого живе у греху із її євроєбу...ом у Голандії з такого ненависного НАТівського ЄС? Я прожив у Європі 12 років, побачив півсвіту, можу собі дозволити те, про що ти сявка можеш тільки мріяти. Від 91 твоя рашистія мені на х...й не всралася. А ти-то, убога совейська істота у ватнику, ти-то що бачило у тоєму жалюгідному житті, крім ваших "да зравствует кпсс, хайль путлер, аве путлер"? Ви тільки верішите про вашу путлерастію, а смі мрієте про вілли у Європі, про їхні товари, про їхні лімузини та про рахунки у їхніх банках. А ще краще, про солодке життя у Каліфорнії чи у Маямі у "ненависній Америці"

Відповісти | з цитатою

12

30.08.14 11:39

Відповідь на [10] від Гість: Я в ватнике

А чому? А тому що у вашій рашистії цьоого не має, бо вона цього не виробляє. Ви придурки настільки зазомбовані, що не бачите, як брешете самі собі.

Відповісти | з цитатою

13

30.08.14 12:43

Відповідь на [10] від Гість: Я в ватнике

Лидер российской партии ЛДПР Владимир Жириновский считает, что Россия должна захватить Казахстан - http://www.unian.net/world/957155-jirinovskiy-rossiya-doljna-zahvatit-kazahstan.html

Що душегуби, не можете спокійно жити без війни та чужої крові і горя? Ось вона - ваша справжня варварська пика. Які ви бл...дь "слов'яни", а тім більше "християни"? Як були варязько-ординськими-дикунами язичниками, так ними і є, бо дремуче дикунство - це ваша нев'єдмна національна рюссссська риса.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

14

30.08.14 13:13

Відповідь на [13] від molfar 2

Пиши ещё. Я только что выйграл 100рублей. Мы сидим с мужиками и делаем ставки , сколько раз и какие ругательные слова ты напишешь в сторону русских и России.
Угоралово.

Відповісти | з цитатою

15

30.08.14 13:33

Відповідь на [14] від Гість: Я в ватнике

Ти? сидим с мужиками? Так ти ж баба. выйграл 100рублей вашими фантиками? Це 34,76 грн. Що, у ощасливлених бомжів у ватніку на серьйозне парі "по-взрозлому" не вистачає? Цьому заздріти?

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

16

30.08.14 13:42

Відповідь на [15] від molfar 2

Вот...ещё 100рублей выйграл.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

17

30.08.14 13:46

Відповідь на [15] від molfar 2

Ты , кстати, уверен , что правильно посчитал курс рубля к гривне ? Не надо себе льстить. В наших обменниках коэффициент 2.3. А ещё совсем недавно в мае был 3.8
Гыыыы. Перемоха !

Відповісти | з цитатою

18

30.08.14 13:47

Відповідь на [16] від Гість: Я в ватнике

У-у-у-у!!!! Яке щастя у ватнику!

Відповісти | з цитатою

19

30.08.14 13:49

Відповідь на [17] від Гість: Я в ватнике

А кого цікавить те, що у вас. У нас, за 1 ваш фантик дають 0,3476 коп.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

20

30.08.14 14:54

Відповідь на [19] від molfar 2

Да какие вопросы. Гривна самая стабильная валюта в мире.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…