Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Парубий убежден, что войну на Донбассе остановит человеческая «мясорубка»

В случае объявления всеукраинской мобилизации Донбасс будет быстро очищен от российских оккупантов и боевиков. Такое мнение в эфире одного из телеканалов озвучил бывший глава Совета национальной безопасности и обороны Украины Андрей Парубий, пишет Gazeta. Читати повністю »
15.09 09:18 Inpress.ua

Коментарі

Гість: Я в ватнике

1

15.09.14 12:57

Что это ты удумала, падла жидовская? Решил извести всё мужское трудоспособное население Укропстана? Всеобщая мобилизация - это мужики от 18 до 65 лет. Гореть вам в аду , жиды вонючие , дорвавшиеся до власти.

Відповісти | з цитатою

2

15.09.14 17:13

Відповідь на [1] від Гість: Я в ватнике

А тебе, йоб...ну рашистько-фашистську зрадницьку тварюку є...е хто зараз при владі в Україні, а? Тобі-то суці яка тепер різниця? Ти продажна повія тепер переймайся тим, як краще робити мінєти раштській матросні. Пшла на х...й звідци під свій рашистський ватник!

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

3

15.09.14 17:23

Відповідь на [2] від molfar 2

Ты заступаешься за ЖИДОВ ???!!!!!

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

4

15.09.14 17:24

Відповідь на [2] від molfar 2

Ты готов за их благополучие и процветание умереть ???!!!

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

5

15.09.14 17:26

Відповідь на [2] від molfar 2

Какие мухоморы вы там едите ?

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

6

15.09.14 17:28

Відповідь на [2] від molfar 2

Пусть мы плохие . пусть колорады и ватники , пусть самые страшные враги для вас , но....за какие идеи вы народ свой гробите ради жидов ? Объясни ?

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

7

15.09.14 17:30

Відповідь на [2] від molfar 2

Блиннн. Мужик , такого шока я давно не испытывал.

Відповісти | з цитатою

8

15.09.14 18:29

Відповідь на [3] від Гість: Я в ватнике

Ты заступаешься за ЖИДОВ ???!!!!!
А ти бидло вже пригутовувало їм газови камери?

Відповісти | з цитатою

9

15.09.14 18:36

Відповідь на [6] від Гість: Я в ватнике

Объясни ?
Зпочатку ви тваридли підло зрадили країну, громадянами якої були 22 роки, а тепер вам "Объясни"? Тепер вам падлотам смердючим може бути тільки одне пояснення - Нехай твій путлер тобі пояснює, як так може бути, що він відноситься до найбагатіших людей у світі, чого і близько не може собі дозволити жоден президент жодної цивілізованої країни, а ти - лише у ватнику.

Відповісти | з цитатою

10

15.09.14 18:41

Відповідь на [7] від Гість: Я в ватнике

Блиннн. Мужик , такого шока я давно не испытывал.
Безграмотна кацапюра у ватнику. Пояснюю: "блин" пишеться із одною "н", а не з дома. Мужик - у полі паше, а я - чоловік. А чому саме "блін", а не "оладья" скажімо? Що бидло, навіть своїм языком не володіеш? Таке буває...із тими, хто у ватнику.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні
19 квітня 2024, 04:02
"Дуже серйозний інцидент": в Європі занепокоєні через удар безпілотників по ЗАЕС