Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
5
підняти

Экс-главнокомандующий НАТО рассказал, как Украине победить РФ

Бывший главнокомандующий объединенными вооруженными силами НАТО в Европе Уэсли Кларк рассказал о том, что для победы в войне с Россией Украине стоит реорганизовать Вооруженные силы. Читати повністю »
19.09 17:00 Inpress.ua

Коментарі

Гість: Я в ватнике

1

19.09.14 14:18

Земной шар, как известно - имеет форму тыквы - которой можно хорошо так получить по башке.Американские друзья Укропии своими действиями подводят нас к красной черте, за которой у нас останется расхождение с ними только в одном вопросе - аграрном, т.е.кто кого закопает.Уже понятно, что западные друзья будут биться за на вУкраину до последнего украинца. Бедная страна, ведомая Вальцманом на убой...

Відповісти | з цитатою

Гість: справедливый_

2

20.09.14 03:27

Відповідь на [1] від Гість: Я в ватнике

Американские друзья Укропии своими действиями подводят нас к красной черте,
Ты опять всплыло ? Ну скучно тебе без Украины - казалось бы радуйся, работы нет, а платят как последнему гандону - крутая машина Калолина под жопой

О какой черте ты тут звиздишь ?
Что может сделать полудохлая Параша, где высокая смертность, нищета и нет дорог ?

Відповісти | з цитатою

3

20.09.14 19:59

Відповідь на [1] від Гість: Я в ватнике

Скільки тебе, мамінькіного сцинка, тикати у твоє же власне рашистярське лайно, а? Ти зомбонуте бидло накалякало про те, що ти вже забув про Україну. То якого х...я ти сука лізеш сюди і лізеш, а? Чи для вас, для "великорюсссссськккких" ваше власне слово - нічого не варте? Отже, ти просто пізд...бол.

Пшов на х...й звідци, рашистярсько-путлерастівська слякоть!

Відповісти | з цитатою

4

20.09.14 20:08

Відповідь на [1] від Гість: Я в ватнике

Що падло, завидно, що увесь світ за нас і проти вас. Що бидло, завидно, що ми бажані у будь - якій країні світу, а вас вже просто ненавидять. Що сука, завидно, що ти тепер резервант закрито-ізольованої резервації зомбонутих дебілів. Ми можемо собі дозволити вийти на центральну площу і веріщати "ненавижу цю країну, ненавижу цього президента, ненавижу цей уряд". А спробуй ти так, у твоїй "щасливій" рашистії.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

5

20.09.14 20:20

Відповідь на [4] від molfar 2

Ми можемо собі дозволити вийти на центральну площу і веріщати "ненавижу цю країну, ненавижу цього президента, ненавижу цей уряд". А спробуй ти так, у твоїй "щасливій" рашистії.
А нам это зачем? Мы уважаем своего Президента.России есть , кем гордиться.
Слышь ты , герой Куликовской битвы. Хватит биться в истерике. Это только ещё раз подтверждает твою диванную причастность к войне.Война - противная штука. Никто так не любит мир, как солдаты. Но общество, как оказалось, любит... Особенно интернет.
"Наша армия непобедимая,бей москалей, вперед, в атаку!"
"Какая у вас армия? Сброд! Наша порвет вашу толпу на тряпки!"
"Не сдаваться! Уничтожай всех , они нелюди, даже их выродки-дети!"
За"бали.

Відповісти | з цитатою

6

20.09.14 21:19

Відповідь на [5] від Гість: Я в ватнике

За"бали.
За"бали, кажеш? То якого х...я ти лізеш до тих, хто тебе За"бали? Так робить тільки ідіот, яким ти і є, тому їздиш на консервній банці "калінка", чи малінка, як там правильно у вас цей шмат лайна.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

7

20.09.14 21:36

Відповідь на [6] від molfar 2

Так робить тільки ідіот, яким ти і є, тому їздиш на консервній банці "калінка", чи малінка, як там правильно у вас цей шмат лайна.
У меня сосед по участку ездит на копейке. Зато строит трёхэтажный дом у моря. Делай выводы и завидуй молча.

Відповісти | з цитатою

8

20.09.14 22:40

Відповідь на [7] від Гість: Я в ватнике

Виходить, що це ти заздриш твоему сусудові. Чуєш ти ідіот, мамінькин сцинок, а чого це постійно калаякаеш про ішших: про твоїх друзів, які їздят на нормальних машин, про сусіда, який строит трёхэтажный дом у моря, а ти-то, ти-то сам хто та що таке, а? Але це вже не по суті. Чуєш бидло, так чого ти сука лізеш сюди, якщо ти вже забув про Україну і якщо тут тебе За"бали, а? Ось це є по суті падаль.Ось на ці запитання відповідай пізд...бол, ахфіцер рашистського флоту. Або відповідай, або пшов на х...й звідци!

Відповісти | з цитатою

9

21.09.14 02:18

Відповідь на [5] від Гість: Я в ватнике

А нам это зачем? Мы уважаем своего Президента.России есть , кем гордиться.
Так само, як і ваши північно-кoрейські такі самі зомбонуті братани? За те, що ваш нео-фюрер путлер веде вас до світової ізоляції? Там ваш путлер нещодавно зокорефанів вам нових братанів - зимбабве. Хто наступні ваши братани: масаї, пігмеї чи нащадки амазонських майя? Дійсно, є за що Мы уважаем своего Президента.России есть , кем гордиться.

Відповісти | з цитатою

10

21.09.14 22:17

Відповідь на [5] від Гість: Я в ватнике

Мы уважаем своего Президента.России есть , кем гордиться.
Таке тупориле, зомбонуте бараньйо, як ти. Але є інша, здоровомисляча та цивілізована росія - В руках у собравшихся на акции плакаты "Нет войне!", "Украина прости", люди держат желтые цветы. Среди участников активисты партий РПР-Парнас, "Яблоко". Напомним, сегодня, 21 сентября, в нескольких регионах России проходят "Марши мира" - http://gazeta.ua/ru/articles/life/_v-peterburge-zaderzhali-neskolkih-uchastnikov-akcii-protiv-vojny-v-ukraine/582186

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні