Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
1
підняти

ПАСЕ передала в Венецианскю комиссию закон о люстрации в Украине

Мониторинговый комитет Парламентской ассамблеи Совета Европы (ПАСЕ) просит Европейскую комиссию «За демократию через право» (Венецианская комиссия) оценить закон Украины «Об очищении власти» (о люстрации). Читати повністю »
30.09 19:18 Apostrophe.ua

Коментарі

11

1.10.14 18:16

Відповідь на [10] від Гість: Я в ватнике

Ги-ги-ги-ги-ги!!!!! ))))))))))))))) О це так насмішив! Дякую! Тут були різні рашистські ідіоти. Але ти - ти їх усіх опустив нижче плінтусу. Ти - ну прям справжній король рашистських дебілів! Браво, вітаю! Виходячи з твоєї чергової дурісті, ваш дворцовий шут гороховий жирік вольфович, який займає ультра радикальні позиції, веде себе як першостворений дикун, крім України закликає захопити Казахстан і взагалі надерти дупу усьому світові, а у вас..ги-ги-ги-ги))))))) допізд...вся вже до того, щоби ввести вашого путлера у ранг або імператора, або верховного правителя, що однаково тотожно диктатору, отже він повністю підпадає під твої поняття - иудейство или жидовство - это идеология подавления, порабощения и уничтожения. Короче это фашизм.

Відповісти | з цитатою

12

1.10.14 18:17

Відповідь на [10] від Гість: Я в ватнике

Ось ти сам і довів, що ваш жирік вольфович - фашист.
Давно я так не сміявся.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

13

1.10.14 18:18

Відповідь на [11] від molfar 2

Ты долбо3б или прикидываешься. Во блииин...давненько такого не видал.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

14

1.10.14 18:21

Відповідь на [12] від molfar 2

Ось ти сам і довів, що ваш жирік вольфович - фашист.
Давно я так не сміявся.
Жириновский -еврей. остальное больше объяснять не буду. Похоже я разговариваю с нариком. Прости, сразу не понял. Думал , ты синячишь, а вижу что дело серьёзней.

Відповісти | з цитатою

15

1.10.14 18:23

Відповідь на [10] від Гість: Я в ватнике

І оскільки у вашій путлерастії нещадно подавляється та знищується будь - яка вільна думка, яка не підтанцьовує владі режиму путлера, то уся ваша влада - це это идеология подавления, порабощения и уничтожения. Короче это фашизм. Треба якось помислити над тим, щоби ваш жирік вольфович та путлер ознайомилися із твоїми глибокими філосовськими переконаннями. От тоді, тобі навіть сам не позаздрить.

Відповісти | з цитатою

16

1.10.14 18:25

Відповідь на [13] від Гість: Я в ватнике

А що ти мамінькин недоносок у твоєму жалюгідному житті, крім лада-каліна, відав?

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

17

1.10.14 18:34

Відповідь на [16] від molfar 2

Боюсь спросить , а ты зарплату в евро получаешь? Я так понимаю , вас уже в гейропу пустили и во главе стола усадили? Так... тупостью твоей навеяло. Только кретин в такое поверить мог.

Відповісти | з цитатою

18

1.10.14 20:23

Відповідь на [17] від Гість: Я в ватнике

А ти не бійся шмаркач. Це ж на відстані. Мене треба боятися в живу, коли я поруч і порятунку не буде. В мене така робота, що я одержую у різних країнах їхніми грошима. Що недоносок, жаба давить, що тобі під маміним ватником крім твоїх рашистських фантиків та каліни більше нічого не світить. Ну добре погремуха-балалайка, сьогодні ти мене добре повесилів тому - достатньо. А тепер - пшов на х...й звідци. До мамочки під ватник.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

19

1.10.14 20:29

Відповідь на [18] від molfar 2

Из всех пользователей этого сайта ты единственный, у которого просто ноль мыслительного процесса. Смешно. Такие убогие мозгами , как ты, развалили государство Украина.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…