Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Путин назвал условие сохранения территориальной целостности Украины

По мнению российского президента, Украина сможет сохранить свои территории, если в стране не будет дискриминации. Читати повністю »
02.10 15:30 Bigmir.net

Коментарі

1

2.10.14 17:24

Тоді нехай брехло смердюче назве хоча би один такий факт. Коли на даунбасцьсці не приймали на роботу, чи звільняли з роботи, не обслуговували у транспорті, магазинах чи в держ.установах, чи хопали та тягли до міліції, чи бігали якісь скинхеди з битами та дубасили усіх і кожного тільки тому, що людина базарить росийською?

А у його держ.думі депутастам дозволено виступати не державною рус. мовою? А у його рашистії дозволено її громадянам не володіти держ.рус.мовою? А у його рашистській конституції записано, що його рашистія гарантує та усіляко сприяє розвітку укр.мови та інш.національностей? А у його рашистських паспортах хіба є друга сторінка на укр.мові?

Відповісти | з цитатою

2

2.10.14 17:25

Вже бидло не знає, як вилізти з лайна, під яке його підставив янух. Але, в Україні ведуть війну військові загарбники та бандити не януха, а путлера.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

3

3.10.14 09:27

Відповідь на [2] від molfar 2

Вже бидло не знає, як вилізти з лайна, під яке його підставив янух. Але, в Україні ведуть війну військові загарбники та бандити не януха, а путлера.
Собака лает....караван идёт.

Відповісти | з цитатою

4

3.10.14 09:57

Відповідь на [3] від Гість: Я в ватнике

правсланий нехрість. Сказано: все повертається на кола своя, адже де був початок там і кінець буде, де кожному воздасться по діяннях його тою мірою та вірою, якими іншим міряв. Тому бидло ти зомбонуте, звідки ваш караван приперся, туди він і воротиться. А тепер петушара, пшов на х...й звідци під мамочкин ватник!

Відповісти | з цитатою

5

3.10.14 10:03

Відповідь на [3] від Гість: Я в ватнике

Чуєш ти погремуха, наважисся сказати вашому жиріку-ельденштейну вольфовичу що він єврей, а не рюсссссьцьсцкий як він сам себе вважає. Але ж ти назвав його євреєм. Ну то як уйобок, наважисся?

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

6

3.10.14 10:07

Відповідь на [5] від molfar 2

Чуєш ти погремуха, наважисся сказати вашому жиріку-ельденштейну вольфовичу що він єврей, а не рюсссссьцьсцкий як він сам себе вважає. Але ж ти назвав його євреєм. Ну то як уйобок, наважисся?
Жирик сам говорит , что он еврей. В России больше стесняются того , что имеют укроповские корни(стыдно за страну).

Відповісти | з цитатою

7

3.10.14 12:02

Відповідь на [6] від Гість: Я в ватнике

Жирик сам говорит , что он еврей.
Дебіл безголовий, якби це було би так, то я тебе і не підйоб...вав би. Зазомбований придурок, подивись ваші рашистські відео, де цей шут гороховий публічно бьє себе у груди і верішить, що він такий самий гуцссссссссцсцкий, як і ти. А в решті, те, що відбувається у вашій рашстії - та мені просто по х...й. Для мене, ви як були совейським стадним бидлом першостворених язичницьких диткунів, так ними і є. Ось і увесь "секрет" вашої "загадкової рюсссцьсьцьскої души". Ну а прислуховуватися, вже не кажучи про вірити твоїм бриньканням петушарської погремухи та мамінькіного сцинка може тільки така сама погремуха, як і ти.

Відповісти | з цитатою

Гість: ЮнТур

8

3.10.14 12:08

molfar2-явный неудачник,потому и злобствует.

Відповісти | з цитатою

9

3.10.14 12:19

Фашист Володимир Путін бреше.
Не вірте російському падлу...

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

10

3.10.14 13:03

Відповідь на [7] від molfar 2

Дебіл безголовий, якби це було би так, то я тебе і не підйоб...вав би. Зазомбований придурок, подивись ваші рашистські відео, де цей шут гороховий публічно бьє себе у груди і верішить, що він такий самий гуцссссссссцсцкий, як і ти. .
Ты идиот или придуриваешься? Русский - это не только национальность , это идеология.
Много иностранцев, служивших России, считали себя русскими. Все , живущие в России , считаю себя русскими.
Ты рагуль селюковский. Тебе не понять нашей русского величия.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні