Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
5
підняти

«Враг у ворот»: В ДНР объявили тотальную мобилизацию населения

Руководство так называемой "Донецкой народной республики" объявило о создании так называемой "регулярной армии" и "тотальной мобилизации населения". Читати повністю »
31.10 10:02 Inpress.ua

Коментарі

1

31.10.14 12:11

Ну мабуть хоч це примусить ато нарешті назвати своїм справжнім іменем - вітчизняна війна. І діяти так, як на війні.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

2

31.10.14 18:26

Круто ! Армия , прошедшая войну , дорогого стОит. Шойгу обзавидуется.

Відповісти | з цитатою

3

1.11.14 08:49

Відповідь на [2] від Гість: Я в ватнике

Шойгу обзавидуется.
Ти знову вилізло з під мамочкіного ватнику. Дебіл безголовий. Чому, після ваших війн у придністров'ї, двох чеченских війн, у грузії вашому шойзі обзавидуватися? А-ну чмошник, ахфецерішка расциского флоту і мамінкін сцинок, здрісні на х...й звідци під мамочкін ватник.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

4

1.11.14 10:47

Відповідь на [3] від molfar 2

Будет тебе скоро и " иди звидци и на .уй, будет и за .уй. Веришь , убогий ?
Ущербные инвалиды , отбросы общества поодевали маски , объявив себя Правым сектором. Жестокие , мстящие за свою ущербность , разрушили страну , уничтожают народ.
И ТЫ ОДИН ИЗ НИХ, МОЛЬФАР ! Но мы придём , придем и спросим с таких , как ты.Веришь , убогий ?

Відповісти | з цитатою

5

1.11.14 14:20

Відповідь на [4] від Гість: Я в ватнике

Ущербные инвалиды , отбросы общества поодевали маски - а ти ватник. Жестокие , мстящие за свою країну іноземним загрбникам окупантам та їхнім місцевим дуполизам-зрадникам. Ніхто державу Україна не розрушив - вона як була, так і є. Уничтожают народ - ваши расцискі окупанти-загарбники та їхні місцеві дуполизи-зрадники. Куди ти прийдеш, ти - чучело у ватнику, мамінькін сцинок? Приходь вже нарешті - особисто зустріну із такими почестями, яких ще у пеклі не вигадали. І путлер ваш нікуди не прийде, бо дуже добре знає хоча і шизофренік, що по за межами даунбабве та лугандії, вас вже люто ненавидить уся країна і тому на знищення вас тварюг піднімуться навіть жінки, старці та діти так, що жодна ваша мразь на нашій території не проживе і 48 годин.

Відповісти | з цитатою

6

1.11.14 14:25

Відповідь на [4] від Гість: Я в ватнике

Ну як, черговий ваш гум.конвой вивіз ваших жмурів-загарбників? І ще будуть вивозити. А згодем, і до тебе черга дойде. Але тебе вже ніхто не вивезе: бо не буде кому і не буде що вивозити. А тепер як завжди, а-ну говняр сопливий, мамінькін сцинок, ахфіцерішка засратий расциского флоту, пшов на х...й звідци під мамочкин ватник!

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

7

1.11.14 14:28

Відповідь на [5] від molfar 2

Одни и те же слова и выражения. Складывается ощущение, что пишет недоразвитый придурок , скачавший из инета набор фраз. Ты по существу хоть одну мысль можешь высказать?

Відповісти | з цитатою

8

2.11.14 13:35

Відповідь на [7] від Гість: Я в ватнике

А ти що дебіл, вирішив що після загарбення вашою расциєю нашого криму та терористичної війни на нашому сході, з вами - расцискими нео-фашистскими мразями є що обговорювати? Після усього цього, ви - смертельний ворог, а з ворогом тільки одна розмова: або, або пшов на х...й. Тобі по суті хочеться? Та без питань. Як ти там тявкав - "Но мы придём , придем и спросим с таких , как ты.Веришь , убогий". Ну так прийди пізд...бол і буде тобі так по суті, що падло і згадати про молитву не встигнеш. Ну а тепер, по заслугах і посуті - а-ну чмошник, говняр сопливий, мамінькін сцинок, ахфіцерішка засратий расциского флоту, пшов на х...й звідци під мамочкин ватник!

Відповісти | з цитатою


 
Останні новини
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні
19 квітня 2024, 04:02
"Дуже серйозний інцидент": в Європі занепокоєні через удар безпілотників по ЗАЕС