Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Пушков напомнил Лукашенко о судьбе Милошевича и Хусейна

Глава думского комитета по международным делам Алексей Пушков предостерег президента Белоруссии Александра Лукашенко от дружбы с США. Об «опасном опыте» таких отношений с Соединенными Штатами он написал на своей странице в Twitter. Читати повністю »
22.12 11:09 Versii.com

Коментарі

1

22.12.14 11:19

Про Мілошовича,Чаушеску,Каддафі і др. диктаторів на сам перед мають пам"ятати в Кремлі.
-За агресію і злочини проти людяності будуть відповідати Російські злочинці,на чолі з Володимиром Путіним.

Відповісти | з цитатою

2

22.12.14 14:13

Нехай путлерастіська кацапня краще пригадає чим закінчив гітлер, саддам, що робитьтся у сирії, завдякі расцийській "братській дружбі".

Відповісти | з цитатою

3

22.12.14 14:52

Відповідь на [2] від molfar 2

Нехай амерыканськи буржуї краще пригадає чим закінчив гітлер, що робитьтся у сирії, Ираці, Афганістані, завдякі американській "братській дружбі".

Відповісти | з цитатою

4

22.12.14 18:22

Відповідь на [3] від мастер джедай

А не х...й було твоїм расцийским путлерастам пхати туди їхні бражні пики. А то як насрати в інших країнах- так це ви - русьсьсцьсьсьські. А як вигрібати ваше лайно - так це народи цих країн. Х...йовий ви народ кацапня, дуже х...йовий.

Відповісти | з цитатою

5

22.12.14 18:56

Відповідь на [3] від мастер джедай

Чуеш, дебіл. А твій путлер, з його 120 млрд. дол., не буржуй, ні? Амери буржуї тому, що мають підрриємства, які піднімали з нулю. А твій путлер - вор на довірі.

Відповісти | з цитатою

6

22.12.14 20:11

Відповідь на [5] від molfar 2

https://www.youtube.com/watch?v=rvXXHtheXBQ Это ты об этих дыбилах говоришь ? А.

Відповісти | з цитатою

7

23.12.14 06:36

Відповідь на [6] від мастер джедай

Не-а. Я кажу про 120 млрд. таких "ненависних та ворожих" амер.дол. твого імператорішки путлера. Доречи. А чого ти вже не тявкаєш, що путлер імператор? А-ну, видай-ка на честь імператора щось халуйсько-лізоблюдське

Відповісти | з цитатою

8