Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
0
підняти

Яресько стала звездой рижского саммита благодаря простой фразе: "Я не говорю по-русски"

Министр финансов Украины Наталья Яреськона саммите "Восточного партнерства" в Риге отказалась делать доклад на русском языке. Перейти с английского на русский ее попросили журналисты из РФ. Читати повністю »
23.05 10:02 Gazeta.ua

Коментарі

1

23.05.15 10:32

А що, хіба у кацапії не відомо, що посилаючи журналістів на міжнародний євро-саміт, вони повинні володіти декількома євро-мовами? До кацапні ні як не доходить, що по за межами їхньої путлераістії, їхнє "говорите по русцьсцьсцьски" вони можуть тільки затусувати собі в дупу, адже їхній русцьсцьсцьский, який тепер ще є і ознакою агресії та окупації, ніде, нікому і на х...й не всрався.

Відповісти | з цитатою

2

23.05.15 16:58

Відповідь на [1] від molfar 2

Слушай чухан у тебя есть древние лопаты которыми протоукры копали Чёрное море - куплю дорого.

Відповісти | з цитатою

3

23.05.15 19:44

Такой вариант возможен - посмотрим что тупак скажет. Правда у меня есть такое подозрение, что он кроме как Путин-император и платина из Зимбабве ничего не родит.

Відповісти | з цитатою

4

23.05.15 19:45

Відповідь на [2] від мастер джедай

ПРолетарсько-ПРосовейське безголове бидло. Що таке "куплю дорого" - тобі голодризі невідомо. Тому, пшов на х...й звідци, сцикливо-піздл...вий зрадник та дуполиз іноземного, кацапо-фашистського агресора та окупанта.

Відповісти | з цитатою

5

23.05.15 19:49

Вот видишь ничего не поменялось.

Відповісти | з цитатою

6

23.05.15 19:57

Відповідь на [5] від мастер джедай

А до вас - ворожої окупантсько-фашистської кацапні не доходить ані з першого разу, ані з десятого, що для вас - ворожої окупантсько-фашистської кацапні нічого іншого, як пшов на х...й звідци, і бути не може.
Два кацапо-фашистських довбой...ба. А де зник ваш приморський адеп СКОМОРОХ, а? А то без нього, якось скучно, бо ви навіть і у двох, але до нього не дотягуєте. Умішком не вийшли: один безголовий ПРолетарій, а другий підприємець - батрак двох хозяїв. Однаково, скучно.

Відповісти | з цитатою

7

24.05.15 09:34

Відповідь на [6] від molfar 2

Однаково, скучно . може сумно

Відповісти | з цитатою

Гість: Аll671

8

24.05.15 13:28

Дурой была - дурой осталась!

Відповісти | з цитатою

Гість: Аll671

9

24.05.15 13:30

Она стала звездой когда гривну опустила ниже плинтуса! Неужели таким способом решила за финансы бороться? А если спросят на русском: "коза когда кредит вернешь?"

Відповісти | з цитатою

10

24.05.15 14:33

Добре!

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні