Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Порошенко, Путин и Эрдоган соберутся во Франции

Президент Петр Порошенко 29-30 ноября посетит с рабочим визитом Францию. Как сообщает пресс-служба главы государства, Порошенко примет участие в открытии 21-й Конференции Сторон Рамочной конвенции ООН об изменении климата. Читати повністю »
28.11 15:55 Телеканал 24

Коментарі

Гість: Я в ватнике

1

28.11.15 16:37

"Порошенко в воскресенье улетит во Францию"-(С)

Поедет бабки клянчить. "Же нема па си жур" небось стало жизненным кредо у Свина. А мятые брюки как раз подходят для попрошайки, как нельзя точно отражая его имидж.

Відповісти | з цитатою

2

28.11.15 20:58

Відповідь на [1] від Гість: Я в ватнике

Деньги это да - это понятно, и за очередной пиздюлиной от Оланда и Меркель - за невыполнение Минска-2

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

3

28.11.15 21:49

Відповідь на [2] від мастер джедай

Да....это более вероятно.

Відповісти | з цитатою

4

29.11.15 23:50

Відповідь на [2] від мастер джедай

А мабуть це Оланд и Меркель одержать пізд...ліну за невиконання Будапеського меморандуму, а, дебіл ти бл...ь? А щодо вашого мінську-2, то його не буде, доки його не почнуть неухильно виконувати ваши кацапофашистські бандити та ваш пуцька-ху...ло. Зрозуміло тобі, ПІДАР, кацапофашистський трольський тампакс.

Відповісти | з цитатою

5

30.11.15 12:37

Відповідь на [4] від molfar 2

К тебе не обращаются лошара.

Відповісти | з цитатою

6

30.11.15 16:47

Відповідь на [5] від мастер джедай

Кацапофашистський тампаксно-трольський ПІДАР. А ти петушара чому ще не у магаданській області, як вас ваш коханий пуцька-шизік розсиляє "від щедорт його"? Що бидло, не подобається подарунок твого ідола? А чого ви петушня більше не тявкаєте, щодо тепла в наших ослях, а? А чого не тявкаєте про відсутність електири і тепла у "кримвашапараша"? А що таке, твоєму пулерішкові вже бабала не вистачає на гібрідні війни в інших країнах та на ваши квазі-резервації, що він вирішив своїх дальнобійників обдерти? Дебіли бл...ь.

Відповісти | з цитатою

7

30.11.15 16:58

Відповідь на [6] від molfar 2

Пиздуй на хуй - у тебя козла завтра хлеб и проезд подорожает - скачи дальше.

Відповісти | з цитатою

8

30.11.15 17:14

Відповідь на [7] від мастер джедай

Тобі безголовому ПІДАРУ скільки разів повторювати - на х...й звідци упізд....ш ти і уся ваша чужемовна, кацапофашистька шлоєб...нь. Зрозуміло тобі, ПІДАР. От тепер, як завжди - пшов на х...й звідци у магаданську область, як вас ваш коханий пуцька-шизік розсиляє "від щедорт його". Дебіл бл...ь.

Відповісти | з цитатою

9

30.11.15 17:16

Відповідь на [8] від molfar 2

Можешь себе повторять сколько угодно - иди на хуй.

Відповісти | з цитатою

10

30.11.15 17:40

Відповідь на [9] від мастер джедай

Ану безголова мавпа, ПРопопугайнічай ще - пшов на х...й звідци у магаданську область, як вас ваш коханий пуцька-шизік розсиляє "від щедорт його". Ну кацаподупа тампаксна трольська мавпа, давай.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
У Британії відповіли, чому не допомагають збивати "шахеди" над Україною, як над Ізраїлем
16 квітня 2024, 10:06
США украй занепокоєні, що окупованою Запорізькою АЕС опікується некваліфікований персонал