Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

Луценко передал дела экс-чиновников Януковича военной прокуратуре

Глава ГПУ Юрий Луценко передал дела некоторых бывших высокопоставленных чиновников времен экс-президента Виктора Януковича в военную прокуратуру Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко передал дела некоторых бывших высокопоставленных чиновников Читати повністю »
23.05 22:44 Bigmir.net

Коментарі

1

23.05.16 11:58

Луценко нехай повідомить.які вжиті заходи впливу до осіб,які прикривають державних злочинців-мафію Януковича-Порошенка?

Відповісти | з цитатою

2

23.05.16 12:25

Відповідь на [1] від петюшка

Поки ще вжиті тільки слідучи заходи:Петушару(петюшку)та Мольютрахнутого(Mollfar)на все життя прикрили у дурдомі!

Відповісти | з цитатою

Гість: справедливый_

3

23.05.16 23:14

Югик недаром чашку из своей камеры встретил, - будет этому алкашу таки очередной срок !

Відповісти | з цитатою

4

23.05.16 23:26

Відповідь на [2] від ел

Та невжеж? Га-аааа!!! Що піз...больська-брехлива кацаподупа йоб...нь, ну як там Дортмунд, у якому ти спочатку ніби "живеш вже 15 років", а нещодавно прокудахтав, що взгалі був там тільки один раз? Що, кацапнутий, подобається тобі німецько-арійське?

Відповісти | з цитатою

5

24.05.16 00:11

Відповідь на [4] від molfar 2

Откуда голос?Опять дурешмону разрешили с дурдома тявкать?Бандеро-арийская мразь, перестань свои фото в конце своих пасквелей ставить!

Відповісти | з цитатою

6

24.05.16 00:40

Відповідь на [5] від ел

Кацапофашистська, зомбо - путлерастична пізд...больська йоб...нь, ти чужино-вороже бидло навіть і мріяти не смій, щось тут мені вказувати. Тобі це зрозуміло, йоб...нь. Ну так що кацапнутий, подобається тобі німецько-арійське, а, руцсьцсько-слов'янський ти пізд...бол, який спочатку спізд...в про те, що нібито "живеш у Дортмунді вже 15 років", а нещодавно прокудахтав, що взгалі був там тільки один раз? Зомбонутий - німецько-арійський Дортмунд приписав собі ти, а не я. Тому, ти і є гітлерівсько-арійська мразь. Чуеш зомбонутий, а французи, які на увесь світ викрили вашу брехливість - теж бандерівські арійці? Дебіл бл...дь.

Відповісти | з цитатою

7

24.05.16 09:36

Відповідь на [6] від molfar 2

Главрач твоего дурдома сказал,что такого дебила(по пьянке сделанного дауна)как ты он видит первый раз!Поэтому не удивительно,что запас слов у тебя нацистской мрази ограничен и ты пользуешся матами,за,что будеш наказан уколом серы в жопу,а потом нациобандиты прочистят тебе твой поганый рот!Твои фото с майдана не смей ставить в конце своих дурдомовских пасквелей!

Відповісти | з цитатою

8

24.05.16 13:50

Відповідь на [6] від molfar 2

Чё ты завёлся лошара - я в пятницу в Киев еду - ну шо ты будешь встречать ?

Відповісти | з цитатою

9

24.05.16 17:43

Відповідь на [7] від ел

Га-аааа!!! Пізд...больське кацапофашистське бидло, а твій "главрач", для того щоби "повідомити тобі цю архі найважливішу стратегічну інфу", спеціально приїздив до тебе у Дортмунд? Ти, і такі як ти - кацапофашистські путлерастичні зомбоуюлюдки, за вітсутнюстю можливості вас , тут заслуговуєте не більше того, чого ви - йоб...ні агресорсько-окупантскі суки заслужили. Це тобі - рацсьцськаму фашистсько-арійському дуполизу у Дортмунді -перше.

Відповісти | з цитатою

10

24.05.16 17:45

Відповідь на [7] від ел

Друге. Тобі тупорилому руцсьцськаму довбой...бу вже неодноразово сказано - ти чужино-вороже бидло навіть і мріяти не смій, щось тут мені вказувати. Тобі це зрозуміло, йоб...нь. Ну так що кацапнутий, подобається тобі німецько-арійське, а, руцсьцсько-слов'янський ти пізд...бол, який спочатку спізд...в про те, що нібито "живеш у Дортмунді вже 15 років", а нещодавно прокудахтав, що взгалі був там тільки один раз? Зомбонутий - німецько-арійський Дортмунд приписав собі ти, а не я. Тому, ти і є гітлерівсько-арійська мразь. Чуеш зомбонутий, а французи, які на увесь світ викрили вашу брехливість - теж бандерівські арійці? Дебіл бл...дь.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 попередня наступна

Останні новини
Привітала оригінально: Безугла рознесла свого колегу по комітету в день його народження – причина
20 квітня 2024, 16:49
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі