Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
5
підняти

Предоставление кредитной гарантии демонстрирует наше доверие к Украине, - министр торговли США Прицкер на встрече с Порошенко. ФОТО

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Президента. Говоря о своем визите в Украину, который является уже третьим за последние два года, министр торговли США сказала: "Каждый раз я вижу ваши чрезвычайные усилия и огромный потенциал Украины. Читати повністю »
28.09 17:51 Censor.net.ua

Коментарі

1

28.09.16 13:38

Начали долги сбивать , скоро людишек пришлют , что бы подмогли.

Відповісти | з цитатою

2

28.09.16 20:36

Відповідь на [1] від Сикарий

А тебе це є...е? Ну що петушня безголова, стали "нью лаг-вегасом"? Увесь ваш юбк вже майже напівпустеля. Ось цим бидло перемайся, як ви будете прозябати за 2-3 роки. Дебіли бл...дь.

Відповісти | з цитатою

3

29.09.16 18:38

Відповідь на [2] від molfar 2

Ты ещё жив ? Иди проверь где жена твоя , поди опять ваш сосед тухес ей рвёт

Відповісти | з цитатою

4

29.09.16 19:14

Відповідь на [3] від Сикарий

Ти краще приготуйся вiдповiдати за збитий москвою мирний авiалайнер.

Відповісти | з цитатою

5

29.09.16 19:32

Відповідь на [3] від Сикарий

Ха-аааааааа!!!!!!!! Ковпачишка-другарішка*, тренуйся вже зараз єб...ти сам себе в рота. Тому що для вас - ворожої путлерастичної фашистської федерастії - всесвітнє аутодафе вже неминуче - Молдова, Грузія, Україна, малазійський Боінг, Сирія, гумконвой Міжнародного Червоного Хресту. Ви вже так обісралися на увесь світ, що вашим злочинам проти людства вже не має пробачення. Все що вам варварсько-дикунським тваридлам залишилося, це повільно захлипатися вашим же "велико-державницько-руцсьцським шовиністично-реваншистським лайном.

Відповісти | з цитатою

6

29.09.16 19:35

Відповідь на [4] від Нерозумний

И ты тоже !!

Відповісти | з цитатою

7

29.09.16 19:36

Відповідь на [5] від molfar 2

Ого как много написал !!!! Пиши дальше , а тем временем за стеной сосед твоей мольфарке зад калибрует

Відповісти | з цитатою

8

29.09.16 20:05

Відповідь на [7] від Сикарий

Тобі - кацаподупому неондарталцю я тобі вже багато разів писав - ти, кацапорашистська йоб...нь, нвіть і мріяти не смієш, що би мені щось вказувати. Тобі це зрозуміло, капітошка*? Ну що петушня безголова, стали "нью лаг-вегасом"? Увесь ваш юбк вже майже напівпустеля. Ось цим бидло перемайся, як ви будете прозябати за вже 2-3 роки. А після міжнародного трибуналу над вами - хана вам на 200 років наперед. Дебіли бл...дь.

Відповісти | з цитатою

9

29.09.16 20:41

Відповідь на [6] від Сикарий

Я?За збитий вами мирний лiтак?

Відповісти | з цитатою

10

29.09.16 20:49

Відповідь на [9] від Нерозумний

Так где же диспетчер подевался ? Его допросили ?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…