Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

ИГИЛ обнародовала обращение своего лидера с призывом уничтожать врагов

Террористическая группировка «Исламское государство» распространила аудиообращение своего лидера Абу Бакра аль-Багдади. Читати повністю »
29.09 09:51 Facenews.ua

Коментарі

1

29.09.17 17:43

Можуть,так як в москві,наприклад.

Відповісти | з цитатою

2

29.09.17 23:25

Дебілоїд. На відміну від тебе безголового, твій путлер дуже добре розуміє, що як тільки рипнетеся, увесь світ вам - сукам влаштує те саме. Частина світу оджнаково залишиться. От вас - ні.

Відповісти | з цитатою

3

30.09.17 20:30

Кацапудоде зомбобидло, якому вдольбують в порожню башку, що увесь світ ворог рацсьцеї, усі бандери, нацики та фашики, тому що усі бажають знищити рацсьцею. Та кому ви - дикунська свинота на х...й всралися. Сидіть мирно у вашій рашистсько-путлерастичній педерастії, не смійте пхати ваше смердюче, бражне рило до чужих країн і їх народів - і ніхто у світі навіть і згадувати не буде про те, що ви взагалі існуєте на цьому світі. До вас - тупорилих баранів, як 200 років тому так і зараз, ще аж ні як не доходить, що ви - нікому у світі не потрібні і що усюди, де вами смердить, вас тільки ненавидять. Ви - бараньо, у вашому варварському бажанні "усім харю набити" навіть не розумієте, чому усі народи, до яких ви залізли, вигнали вас на х...й. Кінчені дебіли бл...дь.

Відповісти | з цитатою

4

1.10.17 12:59

За таким "захистом" як в Сирії?

Відповісти | з цитатою

5

2.10.17 10:56

Зомбонутий, піздл...вий путлераст. 1. Якого х..я ви-тваридли залізли у Молдову, Грузію, до нас, у Сирію? Це по-вашому, повашому, по-руцьськамирському, "Россия защищает свои национальные интересы либо непосредственно у своих границ, либо недалеко от них"? Просте запитання - хто, за яким правом, вам-імперським, шовіністичним, фашистським реваншистам-реаніматорам вашої ненависної срср-ої імперії зла та в'язниці народів, дав право на вторгнення вашого озброєного салдафона до чужих країн, а? Хто вас - сук туди кликав? На своїй території і тільки в межах своїх кордонів - та робіть усе що вам завгодно. Як тільки полізете з вашим єб...че-смердючим руцськимиром до інших, одразу будете одержувати по єб...у і люту ненависть до вас. Що бараньйо, до вас це ще ні як не дійшло, дебіли бл...ь???

Відповісти | з цитатою

6

2.10.17 10:59

2. Не х...й ківати на когось. Відповідає тільки за себе і за ваші військові злочини, проти людства, проти чужих вам країн та іх народів. Спочатку своє лайно за собою підотріть. Дебіли бл...ь.

Відповісти | з цитатою

7

3.10.17 10:18

Га-аааааааа!!!!!!!! Кацаподупий, а ти що, мене бачиш, пізд...бол? Рацсьцейськай зомбодебіл, держави визначати та оцінювати події навколо своїх кордонів, в межах своїх кордонів - це не право, а обов'язок будь-якої. Але визначати, оцінювати це поза межами своїх крдонів, шляхом війського вторгнення на території інших держав - це вже не право, а міжнародний злочин, за який ви тваридли завжди буте тільки одержувати по єб...у. А ось із цим "Придётся тебе смириться с правом" інших народів, для захисту своєї території від будь-кого іноземного окупанта та загарбника, нещадно та безжально знищувати таких окупантів та загарбників. Ну а рацсьцицких зомбонутих імперських, шовеністично-фашистських варварських дикунів - то тут сам Бог велів.

Відповісти | з цитатою

8

3.10.17 10:46

Га-аааааааааа!!!! Я же ви писав тобі - безголовому рацсьцейськаму баранові: 1. гастроном за колбасой из нефти - це в твоїй срср-івській путлерастичній педерастії. 2. Ти скоріше сам себе омінєтіш, ніж будеш мені вказувати, що робити. Зрозуміло тобі, путлераст? Чи разів 100 повторити - як для дебіла бл...дь?

Відповісти | з цитатою

9

4.10.17 19:45

Маєш щось відповісти?

Відповісти | з цитатою

10

6.10.17 18:00

Чим ти відповів_ненавистю до Русі?І з якого приводу?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні
19 квітня 2024, 04:02
"Дуже серйозний інцидент": в Європі занепокоєні через удар безпілотників по ЗАЕС