Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

В Брюсселе не планировали на декабрь «заблокированное» Венгрией заседание Украина-НАТО

В НАТО сообщили, что не планировали проводить в декабре заседание комиссии Украина-НАТО, о блокировке которого накануне сообщила Венгрия, сообщает корреспондент Радіо Свобода в Брюсселе. Читати повністю »
28.10 14:15 Крым.Реалии

Коментарі

1

28.10.17 12:53

влидивостоцька, путлерастино-фашистська, сциклива трольска, безголова зомбошл...бень, яка постійно міняє свої ніки та профелі.
А тебе це є...е? Ти піклуйся тим, що би, поки що у вашому "владіку" тобі були пайка хліба та шмат ковбасини.

Відповісти | з цитатою

2

28.10.17 14:10

Відповідь на [1] від molfar 2

О мольютрахнутый дурдомовский обосранец появился!Опять доктор ошибся и бандеро-нацистского придурка выпустил.Из-за такой фашистской шлоебени скоро весь мир отвернется от Украины:то языковый закон не такой,то закон об образовании не такой,то в такси или в магазине не так ответили,то разденут(в Коломые)14 летнего пацана,чтобы придуркам пел гимн, все делают на пользу Путлеру,который свои заграбущее рученки потерает и радуется как укр.нацистская сволота кончает страну!

Відповісти | з цитатою

3

28.10.17 15:18

Чому путін так рвався в НАТО?

Відповісти | з цитатою

4

28.10.17 19:41

Відповідь на [2] від ел

О, з'явилося руцсьмирський, кацпо-фашистстський путлераст з німецького Дортмунду, але який тримає молочну хферму на УКРАЇНСЬКІЙ Воліні і сплучує по 3 ляма до українського бюджету. Чуєш пізд...больска йоб...нь, а ти коли тут було в остннє, а? А тебе у Дормутмунді їхні нацики ще не спали живцем, а наші волиняни ще не повишали на влсних кішках - за твою руцськамирську путлерастність?Га-ааааааа!!! Дебіл бл...дь.

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

5

28.10.17 19:57

да это все тот же дальневосточный пидар, только под дргим ником зашел

Відповісти | з цитатою

6

28.10.17 20:35

Відповідь на [5] від Гість: kulchitski

Ага. Воно давно вже "проколося".

Відповісти | з цитатою

7

28.10.17 21:17

Відповідь на [4] від molfar 2

Мольютрахнутый дурдомовский обосранец,после уколов серы в жопу в дурдоме, у тебя последние извилины выпрямились,а мозгов в твоей нацистской башке никогда и не было!Ты даже говорить и писать уже можешь только как ДЕБИЛ!Из-за такой мрази как ты и тебе подобных,которые только" живцем палити та за кішки вішати вмієте" все беды в стране!Да и не матюкайся по Путлеровски,а то за это свидомиты тебя в твой вонючий рот отрахают и ты гаакать не сможешь!

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

8

28.10.17 21:41

Відповідь на [7] від ел

Мольютрахнутый дурдомовский обосранец,после уколов серы в жопу в дурдоме, у тебя последние извилины выпрямились,а мозгов в твоей нацистской башке никогда и не было!Ты даже говорить и писать уже можешь только как ДЕБИЛ!Из-за такой мрази как ты и тебе подобных,которые только" живцем палити та за кішки вішати вмієте" все беды в стране!Да и не матюкайся по Путлеровски,а то за это свидомиты тебя в твой вонючий рот отрахают и ты гаакать не сможешь!
а ты шо за хуй, чо верещишь?
у тебя беды в дортмунде, беженцы бузят?

Відповісти | з цитатою

9

28.10.17 22:11

Відповідь на [8] від Гість: kulchitski

А ты шо за пидарочек,дурдомовцу подпеваешь?У тебя не беда,а горе виннецкие бузят?

Відповісти | з цитатою

10

28.10.17 22:34

Відповідь на [7] від ел

Га-аааааа!!! Пізд...больська, рашистярська, безголова трольська слякоть. Ти петушара за свій піз...ш відповідай. Як ти - руцськамирський, кацпо-фашистстський путлераст, одночасно нібито з німецького Дортмунду, але який тримає молочну хферму на УКРАЇНСЬКІЙ Воліні і спаучує по 3 ляма до українського бюджету? Чуєш пізд...больска йоб...нь, а ти коли тут було в остннє, а? А тебе у Дормутмунді їхні нацики ще не спали живцем, а наші волиняни ще не повишали на власних кішках - за твою руцськамирську путлерастність? Давай гумозіна, промичи хоч щонебудь.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…