Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
1
підняти

Риторика Вашингтона в отношении Москвы изменилась, – Фесенко

Сегодняшнюю позицию Вашингтона в отношении Москвы, которая выглядит более жесткой, лучше назвать последовательной. Это проявление такого республиканского стиля – демонстрация силы США. И это подействовало на Кремль. Читати повністю »
16.11 23:26 Телеканал 24

Коментарі

1

17.11.17 09:32

Так і будуть вірнопідданіь здихати в імперських війнах,кремлівським правителям на них насрати.

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

2

17.11.17 10:48

санкции сша против сколеновстана еще не заработали толком, пока только расставляют флажки. глупые руснявые фашисты до сих пор не понимают, во что они вляпались, но каток уже запущен и дело, которое начал еще дедушка рейган будет доведено до конца

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

3

17.11.17 11:29

ты почему шабат не чтишь, шлемазл?
то-то я смотрю что тебя в алию не берут что с мазаными лыжами, что с сухими

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

4

17.11.17 11:43

шо ты гонишь, полупоц, какой шеф
хотя может зря на тебя наезжаю за шабат, посему вопрос - ты иудей или нет?

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

5

17.11.17 11:52

я так и знал, ты конченный мешумад
таких полупоцев в израиль не берут, не бреши

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

6

17.11.17 12:16

как это, иудей - и не чтишь шаббат????
это в какой торе про такое написано, что значит "не ортодокс"?
полуиудей, что ли?
может ты еще и кровянку жрешь, долбаный мешумад
херово тебя воспитали родители, пойди к раввину, пусть тебе расчехлит, именно из-за таких "полуиудеев" и случаются холокосты

Відповісти | з цитатою

7

17.11.17 12:41

Відповідь на [6] від Гість: kulchitski

Поспівчувай йому,воно ординець .

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

8

17.11.17 12:47

Відповідь на [7] від Віктор Русин

чого йому співчувати, це мешумад - анахтема, ганьба єврейського народу

Відповісти | з цитатою

9

17.11.17 15:18

Відповідь на [8] від Гість: kulchitski

Єврей це національність,євреї завжди боролись з окупантами.Вони наводили жах на римлян,античний аналог москалів.А це гімно не гідне зватись євреєм.

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

10

17.11.17 16:34

Відповідь на [9] від Віктор Русин

шановний, тут ти трохи помиляєшся, єврей(юдей) - це трохи більше, ніж національність, юдеєм теоретично може стати будь-яка людина на землі, що пройде посвяту - гіюр.
цей приморський бевзь - це мешумад, тобто "опущенний", юдей, який зрадив віру своїх предків, але, якщо його мама була єврейка, він може повернутися в юдейство знову, якщо житиме за настановами тори

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні