Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Глава британской разведки назвал Россию главной угрозой международной безопасности

Генеральный директор Секретной разведывательной службы Великобритании (MI-6) Алекс Юнгер назвал Россию главной угрозой для международной безопасности. Об этом сообщает УНН со ссылкой на The Times. Читати повністю »
02.12 06:36 UNN

Коментарі

Гість: присяжный

1

2.12.17 08:42

Ну, естественно - Россия главная угроза для всех, кто проводит антироссийскую политику. А что, с США было бы иначе?

Відповісти | з цитатою

2

2.12.17 12:34

Відповідь на [1] від Гість: присяжный

Сидіть у вашій кацапофашистській бірлозі і не смійте тварюки лізти до інших країн і їх народів з вашим смердючо-засратим руцськиммиром - і тоді нікому у світі ви і на х...й не потрібні. А полізете - одержите по вашому руцськаму єб...льнику.

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

3

2.12.17 13:01

Відповідь на [2] від molfar 2

Сидіть у вашій кацапофашистській бірлозі і не смійте тварюки лізти до інших країн і їх народів з вашим смердючо-засратим руцськиммиром - і тоді нікому у світі ви і на х...й не потрібні. А полізете - одержите по вашому руцськаму єб...льнику.
Дурачёк, не напрягайся. Я с дебилами не беседую.

Відповісти | з цитатою

4

2.12.17 17:47

О, вилізло, путлерастичне зомбобидло. От ти і пидивись на мапу Єропи, з якої вас срачами просто випхнули на х...й. Ти-то петушара до ЄС не їздиш, через твоє голодранство. А так би знав, що там, де ви тільки посмієте щось муркнути та пальці веєром гнути про ваш руцькаймир, то місцеві вже поліцію не виклакають, а одразу чешуть вам єб...льники прямо на місті. Щоби ви суки знали своє місце.

Відповісти | з цитатою

5

2.12.17 17:52

Відповідь на [3] від Гість: присяжный

Путлерастичий чертуган. А хто з тобою бесідує, а, дебіл ти бл...ь? Розводь бесіди на твоїх кацапофашистких ru. А тут, з вами тільки одна бесіда - ПІШОВ НА Х...ЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ У СВІЙ ЗОМБОРУЦСЬКА-ФАШИСТСЬКИЙ МИР!!!!!!!!!!!!

Відповісти | з цитатою

6

3.12.17 20:54

Що, ходяча брехлива, безголова руцська параша - ось звідці здер "Глава британской разведки назвал Россию главной угрозой международной безопасности. Генеральный директор Секретной разведывательной службы Великобритании (MI-6) Алекс Юнгер назвал Россию главной угрозой для международной безопасности. Об этом сообщает УНН со ссылкой на The Times. Читати повністю
02.12 06:36 UNN" Кацапофашистський йоб...нь, а як це так, ти бидло, з старого пердуна ніби з німецького Дюссельдорфа перетворився на 17-річного шмаркача у Києві? А що таке петушара, за "15 років життя у Дюссельдорфі" так і не дізнався про ім'я "памятник какому то венценосному перцу"?

Відповісти | з цитатою

7

3.12.17 20:56

Руцськай безголовий зомбопутраст, ваша деградація дійшла вже до того, що ви і спізд...ти - і те вже ні хіра не можете. Інелектуальні імпотенти.

Відповісти | з цитатою

8

3.12.17 23:22

Могу с тобой пообщается по городу Торгау и Лейпцигу
Ні бидло, не можеш. Тому що в мене з вами тільки одне спілкування - або на х...й, або в єб..льник.

Відповісти | з цитатою

9

3.12.17 23:24

Я можу тебе на х...й послати, а у реальному житті башку відбити.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні