Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Кого не поздравил Путин с праздниками: опубликован список мировых лидеров

Президент России Владимир Путин поздравил с Новым годом ряд президентов. Но в перечне нет глав части соседних государств.
30.12 21:31 Телеканал 24

Коментарі

11

1.01.18 13:51

Попередній коментар.

Відповісти | з цитатою

12

2.01.18 00:41

Відповідь на [1] від Гість: присяжный

Ти - кінчений ідіот. На твого зарвавшого нео-хвюлллера путлерішку - усі х...й клали. Єб...че-смердюча кацапня, як вам хочется, щоби увесь світ вас боявся, щоби усі перед вами присмикалися і падали на коліна перед вашими ватажками. Але - це тільки ваші хворі мрійки, які тільки вашими і залишаться. Вас це бісить, що усі не бажають вашого диктату і тупо посилають вас на х...й. Нічого, проковтете і подавитеся, нікуди не подінетесь.

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

13

2.01.18 03:28

Відповідь на [12] від molfar 2

Ти - кінчений ідіот. На твого зарвавшого нео-хвюлллера путлерішку - усі х...й клали. Єб...че-смердюча кацапня, як вам хочется, щоби увесь світ вас боявся, щоби усі перед вами присмикалися і падали на коліна перед вашими ватажками. Але - це тільки ваші хворі мрійки, які тільки вашими і залишаться. Вас це бісить, що усі не бажають вашого диктату і тупо посилають вас на х...й. Нічого, проковтете і подавитеся, нікуди не подінетесь.
Кончай истерить, - народ ещё празднует. Хотя, могу понять - тебе праздновать нечем. А я тебя и всех прочих с праздником поздравил. Нажми на аватарку.

Відповісти | з цитатою

14

2.01.18 07:51

Відповідь на [13] від Гість: присяжный

Га-ааааааааа!!!!!!!!!!! Кацаподупий путлераст. Кому і що робити, а також і вирішувати за інших, будеш вказувати та твоїх смердючих ru. А тут, як і уся ваша трольська слякоть, будеш тільки одержувати по єб...льнику. Тому, якщо не бажаєте ненависного ставлення до вас, сидить там у вашій рашистсько-федерастичній бірлозі і не смійте пхати вашу смердючу бражну пику з вашим руцськиммиром до інших країн та їх народів, яким ви і на х...й не потрібні.

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

15

2.01.18 10:55

Відповідь на [14] від molfar 2

Точно, - псих конченый. Вот из-за таких идиотов и сгинула красивая и богатая страна Украина.

Відповісти | з цитатою

16

2.01.18 17:35

Відповідь на [15] від Гість: присяжный

Га-ааааааааааа!!!!!!! Кацапофашистська трольська зомбойб...нь. Х...й вам в рота, але Україна не згине і по вашому, по руцсьскі в Україні більше ніколи не буде. От хоч ви всріться від злісті, а не буде - і пізд...ць. Але до вас - дебілів бл...дь, ще ні як не доходить, що там, де вами навіть і близько не смердить, дійсно усім добре. От тому вас - падлот бл...дь єб...чих, від усюди вигнали на х...й і ніде вас бачити не бажають. І усі на вас х...й клали. Тобі дебілу ж чітко було написано - якщо не бажаєте ненависного ставлення до вас, сидить там у вашій рашистсько-федерастичній бірлозі і не смійте пхати вашу смердючу бражну пику з вашим руцськиммиром до інших країн та їх народів

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

17

4.01.18 02:13

Відповідь на [16] від molfar 2

Да сгинула, сгинула. Ты пишешь из самой нищей, самой отсталой, самой безмозглой страны мира. И все твои Га-ааа ничего не изменят - ты банкрот, попрошайка, последняя нищенка Европы.

Відповісти | з цитатою

18

4.01.18 08:05

Відповідь на [17] від Гість: присяжный

Га-аааааааа!!!!!! А що іншого тобі ще залишається прокудахти від злісті, що ми послали вас на х...й з нашої країни. А кого є...е кудахтання кацаподупого зомбобидла - тобто тебе і таких як ти? А кого у світі взагалі є...е кудахтання фашистсько-диктаторської, імперсько-агресивної, реваншистської путлерастичної хфедерастії? Та ви хоч всріться від вашої варварсько-дикунської злісті - це нічого не змінить, крім ще більшого посилення ненависті до вас, а усі ваші петушині кудахтання тільки вашими і залишиться. Прийде час, и вам, як колись вашому вчителю - гітлерівському райху, доведеться вибачатися перед світом та давитися своїм зомбофашистським лайном. От тільки хто вас - загарбницьких орко-дикунів пробачить? Алеж ви - безголове чертуганство, над цим ніколи не замислювалися.

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

19

4.01.18 08:10

Відповідь на [18] від molfar 2

Всё прокукарекал? А теперь в будку. Ты банкрот, попрошайка и последняя нищенка Европы.

Відповісти | з цитатою

20

4.01.18 19:28

Вам би не воювати,ординці..

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…