Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
8
підняти

Медведчук, Янукович и 500 россиян и компаний: В России рассказали, против кого США усилят санкции

В России утверждают, что имеют список из более 500 российских предпринимателей, политиков и компаний, против которых будут введены санкции США
12.01 11:47 Espreso.tv

Коментарі

Гість: присяжный

1

15.01.18 11:39

Может хватит пугать? Давайте уже санкции. Пережуём и их, и поедем дальше.

Відповісти | з цитатою

2

15.01.18 12:46

Потрібно посилювати санкції відносно агресора Російської Федерації.Аж до її розгрому і капітуляції.

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

3

15.01.18 13:19

Відповідь на [2] від петюшка

Потрібно посилювати санкції відносно агресора Російської Федерації.Аж до її розгрому і капітуляції.
Петушок, ваши заробитчане спасут нашу экономику, как сейчас спасают польскую. Мы ещё чуток поднимем им заработок, и к нам приедут все ваши оставшиеся мужики и бабы.
Я же уже объяснял - санкции- это для Украины. А для России мелкие неприятности.

Відповісти | з цитатою

4

15.01.18 15:34

Відповідь на [3] від Гість: присяжный

Перетворимо Рашу на Парашу.

Відповісти | з цитатою

5

15.01.18 19:11

Відповідь на [1] від Гість: присяжный

Ну звісно поїдете. Туди, куди й поїхав ваш срср.

Відповісти | з цитатою

6

15.01.18 19:48

От як раз і допоможуть вам скоріше поїхати туди, куди поїхав і ваш срср.

Відповісти | з цитатою

7

15.01.18 21:46

Га-ааааааааааа!!!!!!!! Будеш про це згадувати та даватися від злісті у небуті, разом із вашим срср-ом.

Відповісти | з цитатою

8

15.01.18 22:21

Га-ааааааааааа!!!!!!!!! Що тобі - шмату трольського лайна, ще залишається, ніж кудахтати.

Відповісти | з цитатою

9

15.01.18 22:34

Сциклива, кацаподупа петушара, тобі же було сказано - на київському цвинтарі для тебе будуть усі розмови. Що путлерастичний пізд...больський шмат лайна - обісрався.

Відповісти | з цитатою

10

15.01.18 22:53

Обирай цвинтар, гумоза.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…