Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
9
підняти

Стало известно, как представители России в Минске отреагировали на закон о реинтеграции Донбасса

Россияне в Трехсторонней контактной группе неоднозначно отреагировали на новый закон "Об особенностях государственной политики по обеспечению государственного суверенитета Украины над временно оккупированными территориями в Донецкой и Луганской областях". Читати повністю »
18.01 23:12 Телеканал 24

Коментарі

1

18.01.18 13:08

забудьте, хохлы, про Донбасс -- это уже не Украина...

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

2

18.01.18 14:47

Ну, приняли. И что?

Відповісти | з цитатою

3

18.01.18 14:57

Російські окупанти отримають по-заслузі.
Російські звірі отримають...,і в хвіст,і в гриву.

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

4

18.01.18 15:10

Відповідь на [3] від петюшка

Російські окупанти отримають по-заслузі.
Російські звірі отримають...,і в хвіст,і в гриву.
Петушок, да пока это укропия отримает и в хвост и в гриву. Что там у вас с курсом гривны? Стесняешься ответить? А ты не стесняйся. А с ценами на всё-привсё чего делается?
А ваших помощников в нашей промышленности всё больше и больше. И улицы метут очень добросовестно. Так что кукарекуй, петушок, всласть, пока с забора не скинули.

Відповісти | з цитатою

5

18.01.18 18:22

Відповідь на [1] від slava_sev

Кацаподупе бидло, скоріше ти в рот сам себе виєб...ш, ніж посмієш нам щось вказувати

Відповісти | з цитатою

6

18.01.18 18:23

Відповідь на [2] від Гість: присяжный

Шмат лайна, а тебе це є...е? Вас же в Україні "їхтамнєт".

Відповісти | з цитатою

7

18.01.18 18:24

Відповідь на [4] від Гість: присяжный

Шмат лайна, а тебе бидлятіну є...е Україна?

Відповісти | з цитатою

8

18.01.18 22:42

О, шмат лайна вилізло одразу під своїми двома пиками. Так і третє твоє рило давай "ваш" - їхній. Дебіл ти бл...дь безголовий.

Відповісти | з цитатою

9

20.01.18 09:07

А такими як ти і не годуюся. Ветеранарний шмат лайна, ти бидло вже обрало для себе київський цвинтар? Ось там путлерастично-фашистська сциклива йоб...нь, ти і проявиш себе в усьому, на що здатен. В останнє.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні
19 квітня 2024, 04:02
"Дуже серйозний інцидент": в Європі занепокоєні через удар безпілотників по ЗАЕС