Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

Порошенко в обращении к украинцам: война закончится нашей победой

Президент Украины Петр Порошенко заявил, что война в Донбассе закончится победой киевских властей. Соответствующий пост он опубликовал в своем Twitter. "Уверен, на нашей земле воцарится мир. Читати повністю »
07.04 21:14 РИА Новости Украина

Коментарі

Гість: присяжный

1

7.04.18 17:05

Порошенко всё ещё надеется перемолоть в кровавой мясорубке всех своих граждан, не желающих подчиняться фашистской власти, захватившей страну в результате госпереворота. Надеюсь, что дни его сочтены.

Відповісти | з цитатою

2

7.04.18 20:17

присяжный Путлерастичне, сцикливе, трольське зомбобидло. Фашистький режим - це у твоєму смердючому рацсьцейськаму райху. Хто вам - йоб...ним сукам дозволив вторгатися війною у чужі країни?!!!!!!!!! Хто вам - варяго-ординським язичницьким дикунам дозволив пхати ваше руцськамирське рило до чужих країн та їх народів?!!!!!!!! ПРоваші, ПРокацаповашистсько-ПРосовкові резерації чужемовних україноненависників, які навіть не володіють державною мовою країни, лжегромадянами якої були, це не наші співгромадяни. Це - ваші зрадницькі дуполизи. І якщо дні поршенка відлічені, то це аж ні як не визначає реваншу в Україні ПРоваших зрадницьких під...ів і для вас падлот це нічого не змінить.

Відповісти | з цитатою

3

7.04.18 22:03

Відповідь на [2] від molfar 2

Старые минетчики негодуют

Відповісти | з цитатою

4

7.04.18 22:16

Відповідь на [3] від _Шматко_

Га-аааааааа!!! Ветеранарсько-трольский шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, ти соплива, недоношена слякоть вже обрав для себе київський цвинтар, а, безголова ти довбойоб...на бл...дь?

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

5

7.04.18 23:17

у лишнехромосомных руссофашистов опять батхерд, ну может дойдет хоть через жопу до бедолаг

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

6

8.04.18 07:53

Дойдёт, дойдёт. И через жопу, и через пустой желудок, и через драные носки и неподъёмные ЖКУ, обязательно дойдёт. ДО ХОХЛОВ!

Відповісти | з цитатою

7

8.04.18 21:35

Відповідь на [4] від molfar 2

Га-аааааааа!!! Ветеранарсько-трольский шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, ти соплива, недоношена слякоть вже обрав для себе київський цвинтар, а, безголова ти довбойоб...на бл...дь?
Когда в рот берешь, губой трясешь ?

Відповісти | з цитатою

8

8.04.18 21:36

Відповідь на [5] від Гість: kulchitski

у лишнехромосомных руссофашистов опять батхерд, ну может дойдет хоть через жопу до бедолаг
Лашара, Ляшко позвони ...это он специалист по жопам

Відповісти | з цитатою

9

8.04.18 22:20

Відповідь на [7] від _Шматко_

Га-ааааааааааааааа!!!!!! Руцська свинотська сцикля, я тобі дирявій петушарі вже багато разів писав, обери для себе київський цвинтар - там і одержиш відповіді на усі свої запитання. Але ж ти - тільки ветеранарсько-трольский шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, соплива, недоношена слякоть і безголова довбойоб...на бл...дь - і не більше того.

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

10

9.04.18 10:45

Відповідь на [8] від _Шматко_

портянкин, не нужны мне твои анальные специалисты, ты лучше скажи, тебе махмуд хоть дал поесть куличика на паску?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні