Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

Если мы начнем перевооружать армию, то освобождение Донбасса произойдет очень быстро, – эксперт

Украина показала, что может воевать с Россией. Путин это понимает, поэтому не идет в широкомасштабное наступление. Но война не заканчивается, потому что она договорная, выгодна и Путину, и Порошенко. Об этом 24 каналу рассказал военный эксперт Олег Жданов. Читати повністю »
03.08 07:01 Телеканал 24

Коментарі

Гість: присяжный

1

3.08.18 09:32

"Украина показала, что может воевать с Россией..."
А Россия воюет?!
Идиоты.

Відповісти | з цитатою

2

3.08.18 23:43

присяжный

Кацаподупа довбойобіна. Ідіоти у світі - тільки ви.

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

3

4.08.18 05:55

Відповідь на [2] від molfar 2

присяжный

Кацаподупа довбойобіна. Ідіоти у світі - тільки ви.
Ну да, и поэтому дыра в твоём бюджете превысила 10 лярдов, а твой тугрик уже по 27 за доллар. Видимо, от большого ума.

Відповісти | з цитатою

4

4.08.18 13:44

присяжный

Кацаподупа, сциклива, трольська довбойобіна. Відкрий лічико, Гюльчатай. Що таке зомборашистяра, сциш?

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

5

4.08.18 13:57

Відповідь на [4] від molfar 2

присяжный

Кацаподупа, сциклива, трольська довбойобіна. Відкрий лічико, Гюльчатай. Що таке зомборашистяра, сциш?
Видимо, ты один не в курсе. Щёлкни на моей аватарке.

Відповісти | з цитатою

6

4.08.18 23:08

присяжный

Кацаподупа, сциклива, трольська довбойобіна. Видимо, ты один не в курсе. Я тебе, нібито "юристішку" з далеко-східних пізд...рів на краю географії вашої рашистської путлерастії, вичислив одразу, як тільки ти - сцикля, змінило свої ситцеві зановісочки на цю, чужу аву. Тобі - сцикливому, одноклітинному руцськаму зомбодобілові кажу - Відкрий лічико, Гюльчатай. Ти чого від мене заховався, а, ситцевий "юристішка"? Що таке зомборашистяра, сциш, а, руцськай?

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

7

6.08.18 02:01

Відповідь на [6] від molfar 2

присяжный

Кацаподупа, сциклива, трольська довбойобіна. Видимо, ты один не в курсе. Я тебе, нібито "юристішку" з далеко-східних пізд...рів на краю географії вашої рашистської путлерастії, вичислив одразу, як тільки ти - сцикля, змінило свої ситцеві зановісочки на цю, чужу аву. Тобі - сцикливому, одноклітинному руцськаму зомбодобілові кажу - Відкрий лічико, Гюльчатай. Ти чого від мене заховався, а, ситцевий "юристішка"? Що таке зомборашистяра, сциш, а, руцськай?
Не истери, - слюной брызжешь.

Відповісти | з цитатою

8

7.08.18 09:49

присяжный

Га-ааааааааааа!!!!!! Що сцикля, забігаєш на сторіночку, тобі єб...че-смерд...й рашистярі цікаво, скільки х...ов тобі напіхали? Ну так що, кацаподупа, сциклива, трольська довбойобіна, нібито "юристішка" з далеко-східних пізд...рів на краю географії вашої рашистської путлерастії, відкриєш лічико, Гюльчатай, чи так і будеш ховатися за своїми ситцевими зановісочками, а? Що таке зомборашистяра, сциш, а, руцськай?

Відповісти | з цитатою

9

8.08.18 00:52

Відповідь на [8] від molfar 2

присяжный Га-ааааааааааа!!!!!! Що сцикля, забігаєш на сторіночку, тобі єб...че-смерд...й рашистярі цікаво, скільки х...ов тобі напіхали? Ну так що, кацаподупа, сциклива, трольська довбойобіна, нібито "юристішка" з далеко-східних пізд...рів на краю географії вашої рашистської путлерастії, відкриєш лічико, Гюльчатай, чи так і будеш ховатися за своїми ситцевими зановісочками, а? Що таке зомборашистяра, сциш, а, руцськай?
Молфар, рад тебя видеть, хоть ты и минетчик знатный, с тобой можно о чем угодно говорить и найти понимание, а вот дебил с Жашкова о тебе нехорошо выражался цука.

Відповісти | з цитатою

10

8.08.18 09:42

Відповідь на [9] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!!! Ветеранарсько-трольский, свинотський шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, а ти-то якого х...я впрягся у чужу розмову, а, свинюко? Путлерастична сциклива петушара, а ти бидло вже обрало собі київський цвинтар?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…