Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
8
підняти

Эрдоган угрожает США найти новых союзников

Если администрация президента США Дональда Трампа не пересмотрит отношение к Анкаре, Турция начнет поиск других друзей и союзников. Об этом сообщает The New York Times со ссылкой на слова президента Турции Реджепа Тайипа Эрдогана. Читати повністю »
11.08 19:09 Телеканал 24

Коментарі

11

16.08.18 00:53

Відповідь на [10] від _Шматко_

Га-ааааааааа!!!!!!

Ветеренарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, а ти путлерастична сцикля вже обрала київский цвинтар, щоби там одержати усі відповіді на твої запитання?

Чуєш ти, рацсьцицка свинюка, а на х..я ти бидло змінив аву "шматкка" на свою справжню свинотську пику? А на х...я ти бидло накалякало, що живеш ніби "у Києві"? Ну що, свинюко, проліз твій пізд...ш?

Відповісти | з цитатою

12

16.08.18 00:55

Відповідь на [10] від _Шматко_

Га-ааааааааа!!!!!!

Ветеренарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, а ти путлерастична сцикля вже обрала київский цвинтар, щоби там одержати усі відповіді на твої запитання?

Чуєш ти, рацсьцицка свинюка, а на х..я ти бидло змінив аву "шматкка" на свою справжню свинотську пику? А на х...я ти бидло накалякало, що живеш ніби "у Києві"? Ну що, свинюко, проліз твій пізд...ш?

Відповісти | з цитатою

13

16.08.18 01:10

Відповідь на [12] від molfar 2

Молфар, грозный дядька, що там с прайсом на твою дырку ?

Відповісти | з цитатою

14

16.08.18 16:57

Відповідь на [13] від _Шматко_

А ти путлерастична сцикля вже обрала київский цвинтар, щоби там одержати усі відповіді на твої запитання?

Чуєш ти, ветеренарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, а на х..я ти бидло змінив аву "шматкка" на свою справжню свинотську пику? А на х...я ти бидло накалякало, що живеш ніби "у Києві"? Ну що, свинюко, проліз твій пізд...ш?

Відповісти | з цитатою

15

16.08.18 18:37

Відповідь на [14] від molfar 2

Молфарчик, да тебя и свинья ибать не будет, странный ты какой то

Відповісти | з цитатою

16

17.08.18 07:13

Відповідь на [15] від _Шматко_

Га-ааааааааа!!!!
Чуєш ти, ветеренарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, а чого ти свого пізд...ивого язика засунув в свою сцикливу дупу, а? Так на х..я ти бидло змінив аву "шматкка" на свою справжню свинотську пику? А на х...я ти бидло накалякало, що живеш ніби "у Києві"? Ну що, свинюко, проліз твій пізд...ш?
Що таке руцська слякоть, не звикла відповідати за базар? Особливо на цвинтарі.

Відповісти | з цитатою

17

17.08.18 18:24

Відповідь на [16] від molfar 2

Га-ааааааааа!!!! Чуєш ти, ветеренарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, а чого ти свого пізд...ивого язика засунув в свою сцикливу дупу, а? Так на х..я ти бидло змінив аву "шматкка" на свою справжню свинотську пику? А на х...я ти бидло накалякало, що живеш ніби "у Києві"? Ну що, свинюко, проліз твій пізд...ш? Що таке руцська слякоть, не звикла відповідати за базар? Особливо на цвинтарі.
Молфарчик дарагой, я согласен, выбирай цвинтар, могу тебя немножко любить, на пол шишки. Личным сообщением скинь номер мобильного телефона, будем договаривается о месте, времени и цене твоих услуг

Відповісти | з цитатою

18

18.08.18 09:19

Відповідь на [17] від _Шматко_

Ти щось попутав, кацапюра. Пів року ти слякоть сцяв обрати київський цвинтар. А тепер ти бидло вирішило, що замість тебе, я нібито зроблю цю твою роботу? Як завжди, х...й ти рашистяра вгадав. Личным сообщением скинь номер мобильного телефона та обраний київський цвинтар.

Відповісти | з цитатою

19

18.08.18 10:02

Відповідь на [18] від molfar 2

Ти щось попутав, кацапюра. Пів року ти слякоть сцяв обрати київський цвинтар. А тепер ти бидло вирішило, що замість тебе, я нібито зроблю цю твою роботу? Як завжди, х...й ти рашистяра вгадав. Личным сообщением скинь номер мобильного телефона та обраний київський цвинтар.
Молфарчик, ну що ты как девочка тут торги устраиваешь за свою дырку, що ты хочешь, по ибалу или денег ?

Відповісти | з цитатою

20

18.08.18 15:20

Відповідь на [19] від _Шматко_

Га-ааааааааа!!!!
Путлерастичний, ветеренарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна. Ти же руцськай, тому тобі безголовій бидлоті з першого разу не доходить. І з двадцятого також. Тобі же чітко було сказано - пів року ти слякоть сцяв обрати київський цвинтар. Нарешті наважився? То і роби сука те, що пів року сцяв зробити. До тебе, рацсьцицкава зомбодебіла також не доходить і те, що я багато разів писав тобі і усій вашій трольській петушні - Тут, по вашому, по рацсьцицкаму, ніколи не буде.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…