Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
7
підняти

Гибридная война в Беларуси: с кем будет “дружить” Лукашенко после выборов

Президент Беларуси Александр Лукашенко накануне выборов, намеченных на 9 августа, заявил о том, что против его страны ведется гибридная война. При этом среди тех, кто ее может вести, назвал США, Украину, Россию. Читати повністю »
07.08 11:56 Comments.ua

Коментарі

Гість: Vikt_Pasekov

1

7.08.20 15:58

Лукашенко может выдать боевиков Украине, только если он собирается найти себе политическое убежище в Украине. Предположим невероятное: Лукашенко проиграл выборы, и выигравшая оппозиция собирается убить его и его семью. А политическое убежище в Украине надёжнее чем где-то ещё.
Такое не возможно. Никаких боевиков Украина не получит.

Відповісти | з цитатою

2

7.08.20 21:01

Відповідь на [1] від Гість: Vikt_Pasekov

Хай здихають,"іхтамнєт"?

Відповісти | з цитатою

Гість: Vikt_Pasekov

3

8.08.20 09:45

Відповідь на [2] від Віктор Русин

Боевики будут возвращены Путину по его просьбе. Но это будет сделано через время и тайно, чтобы не огорчать обидчивых украинцев.

Відповісти | з цитатою

4

8.08.20 10:51

Відповідь на [3] від Гість: Vikt_Pasekov

Це лише зайвий раз підтвердить що "їхтамє",невже незрозуміло?"Найрозумніше",до чого в цій ситуації додумались московитські ідіоти,це обвинуватити Україну в тому,що імперські спецслужби напали на Білорусь.Коментарі зайві.

Відповісти | з цитатою

5

9.08.20 15:15

Відповідь на [4] від Віктор Русин

Ну що румын, поводили залупой тебе по губам белорусы?

Відповісти | з цитатою

6

9.08.20 15:22

Бацка в шоколаде, получил голоса змагаров на выборах и граждане Российской Федерации едут домой с котлетой денег в кармане

Відповісти | з цитатою

7

9.08.20 22:54

Відповідь на [6] від _Шматко_

шмат лайна, недорозум, Vikt_Pasekov ел - чотири путлерастичної свинюки в одній. Сциклива, тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Чуєш ти, варяго-ординський висер, а на х...я ти сюди лазиш? Чуєш ти свинюка, а на х..я ти накалякала, що нібито "живеш у Києві, у Харкові, у Дортмунді"? Твоє місце - у смердючій багнюці в пізд...рях на краю географії твого путлерастичного райху з обнуленим вашим хфюлером - вовкой путлерішкою. От йому і хрюкай свою па-рашу. Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою


 
Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні