Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
4
підняти

В Киеве Апелляционный суд признал законным переименование Московского проспекта в проспект Бандеры

В Киеве шестой Апелляционный административный суд признал законным переименование Московского проспекта в проспект Степана Бандеры. Об этом сообщил адвокат Вячеслав Якубенко на своей странице в Facebook. Читати повністю »
22.04 18:35 112.ua

Коментарі

21

24.04.21 07:41

Відповідь на [18] від ел

Якщо ти українець,то яка мова має бути?

Відповісти | з цитатою

22

24.04.21 07:55

Відповідь на [20] від Віктор Русин

Ординська логіка.
Зневага до Конституції України, навіть на українському ресурсі-дійсно логіка ординця,ще й вимагають,аби українець їхнє ординське наріччя розумів,хоча жоден правовий акт українців цього не зобов'язують
Смішно,що українцями називають себе ті,які навіть української розкладки на своєму компі не мають

Відповісти | з цитатою

23

24.04.21 08:00

Хто пише до мене маскальською,буде заігнорений,як такий,що зневажає Конституцію

Відповісти | з цитатою

24

24.04.21 10:02

Відповідь на [21] від Віктор Русин

Витек,держмова повинна бути в держустановах,а в повсякденному житті(магазини,кафе та таке інше)хто на який хоче,головне що б всі розуміли.Да і як що у тебе на Черкащині дійсно укр.мова,то у Залупіка на галицький бандеровщині звичайний суржик.

Відповісти | з цитатою

25

24.04.21 10:25

Видишь Залупенник,ты таки понял,что крючковатый залупик и сцыкун,это ты,хоть и написано на русском.10 статья Конституции Украины дает право говорить,обращаться и использовать любые языки,а вот галицкий суржик не признан.

Відповісти | з цитатою

26

24.04.21 10:40

Відповідь на [24] від ел

Мені на твій "великий матюкальний" насрати.І взагалі-звідки стільки ненависті до Русі,ординцю?Продалося ти,іудо,за всрані срібляники.

Відповісти | з цитатою

27

24.04.21 10:41

Відповідь на [25] від ел

Німеччина?Яку ти так ненавидиш??Ти ідіот,чи просто "русскай"?

Відповісти | з цитатою

28

24.04.21 12:06

Відповідь на [26] від Віктор Русин

Витек,у меня нет ненавести к Руси.Уменя ненависть к нацистскобандеровским шакалам,и недоукраинцам(которыми они считают и тебя).Эта шваль не имеет никакого отношения к Руси,а тем более к современной Украине.Да и на счет великого матюкального,ты же и двух слов не можешь связать без матов.

Відповісти | з цитатою

29

24.04.21 13:17

Відповідь на [28] від ел

Це вже істерика,ординське.Що таке,Хуйло всралось,чи ти?Така твоя доля,звикай.

Відповісти | з цитатою

30

24.04.21 13:48

Відповідь на [29] від Віктор Русин

Витек, еще неделю назад у тебя такая истерика была, что срал дальше чем видел,когда путлер танки подвел,боялся,что тебя призовут Русь защищать.А ты можешь только гавкать,а как воевать зась.Не даром тебя Кривой Залупик недоукранцем считает.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…