Головна Новини Суспільство Біженці Де в Європі українським біженцям платять більше: детальний огляд
commentss НОВИНИ Всі новини

Де в Європі українським біженцям платять більше: детальний огляд

Суми виплат значно відрізняються

17 квітня 2024, 12:35
Поділіться публікацією:

У різних країнах Європейського Союзу українські біженці можуть розраховувати на фінансову підтримку. Обсяги та умови надання цієї допомоги значно різняться залежно від країни перебування.

Де в Європі українським біженцям платять більше: детальний огляд

Європейські виплати українським біженцям

У Німеччині, яка прийняла найбільше українців (понад 30% від загальної кількості біженців, які отримали тимчасовий захист в ЄС), система соціальної підтримки особливо розвинена. З 1 січня 2024 року запроваджено нові норми виплат Bürgergeld. Для одиноких осіб або одиноких батьків передбачено суму 563 євро, для дорослих членів сім'ї – 506 євро кожному, а для підлітків та дітей молодшого віку – від 357 до 471 євро залежно від віку. Крім того, сім'ї можуть отримувати додаткові кошти на оренду житла та шкільне приладдя.

У Норвегії українці також одержують значну допомогу, особливо в рамках інтеграційних програм, де дорослі можуть отримати близько 1400 євро на місяць. Однак, через збільшення числа біженців, влада країни планує скорочення деяких виплат, у тому числі й допомоги на дітей за перший рік перебування.

Данія та Чехія також пропонують різні рівні фінансової підтримки, що залежать від сімейного стану та вразливості заявників. У Данії, наприклад, одинокий батько може отримати до 1758 євро до вирахування податків, тоді як у Чехії виплати після перших 150 днів перебування становлять від 124 до 288 євро залежно від статусу заявника.

Ірландія, яка надає українським біженцям щотижневі виплати у розмірі 220 євро для дорослих, також вносить зміни до своєї системи підтримки, передбачаючи скорочення допомоги новоприбулим біженцям та обмежуючи тривалість проживання в державних приймальних центрах.

Ці заходи рефлексують ситуацію, коли країни ЄС намагаються збалансувати необхідність надання допомоги з управлінням потоком біженців, що росте, і забезпеченням їх інтеграції в суспільство.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини