Зоря - Шахтар 1:3: огляд матчу та результат гри 18.04.2024

Донецький клуб наприкінці скористався чисельною перевагою.
18 квітня, 17:25
Зоря - Шахтар / УПЛ

У четвер, 18 квітня, відбувся матч перенесеного десятого туру УПЛ, у якому Зоря зустрічалася із Шахтарем.

Перший забитий гол припав на 30 хвилину, автором забитого м'яча став Данило Сікан. Український футболіст відзначився із передачі Іраклі Азарова.

Майже на старті другого тайму номінальні господарі залишились у меншості. Джордан отримав другу жовту картку, змусивши догравати свою команду вдесятьох. Однак не все було втрачено!

Ігор Кирюханцев зумів відновити паритет на табло на 73-й хвилині, і ось здавалося, що Зоря зможе відстояти нічию, як уже в кінці Артем Бондаренко забив переможний м'яч для донецької команди. Вже у компенсований час Невертон вбив і свій м'яч, довівши до фінального рахунку 1:3.