Ковтун завоював друге за день золото чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Після тріумфу на паралельних брусах, українець став найкращим у вправах на перекладині.
27 квітня, 20:10
Ілля Ковтун / Getty Images

Українець Ілля Ковтун завоював другу золоту медаль на чемпіонаті Європи-2024 зі спортивної гімнастики, що проходить в італійському Ріміні.

Сьогодні український спортсмен захистив звання чемпіона Європи у змаганнях на паралельних брусах, після чого також став найкращим у фіналі вправ на перекладині. Ковтун взяв золото із результатом 14,600 бала.

Срібним призером чемпіонату Європи став литовець Роберт Творогал (14,566), а бронзу виборов кіпріот Маріос Георгіу (14,366).

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики
Перекладина

1. Ілля Ковтун (Україна) - 14,600
  2. Роберт Творогал (Литва) - 14,566
  3. Маріос Георгіу (Кіпр) - 14,366

Нагадаємо, що бронзовим призером нинішнього чемпіонату Європи в опорному стрибку став Назар Чепурний, а Олег Верняєв завоював срібло у багатоборстві.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!