Стало відомо, що відбувається у столичному метро

Які роботи проводять на станціях Київського метро

У КП “Київський метрополітен” розповіли, що відбувалося у столичному метро минулого тижня. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Київської міської державної адміністрації. 

За інформацією підприємства, минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,6 мільйона пасажирів, із яких 1,1 мільйона – пільговики. 

У метро продовжують виконувати планові роботи з утримання інфраструктури. За минулий тиждень спеціалісти замінили 34 шпали, 9 брусів і 12,5 м рейки. “Такі роботи проходять винятково вночі, коли відсутній рух поїздів і напруга на контактній рейці”, - уточнили на підприємстві. 

Також спеціалісти продовжують виконувати планові капітальні ремонти ескалаторів на станціях “Палац спорту” та “Шулявська”. Такі роботи проводять кожні 10-12 років. Під час капремонту механізми ескалаторів повністю розбирають, замінюють зношені запчастини та інші необхідні роботи.

На будівельному майданчику між станціями метро “Деміївська” – “Либідська” минулого тижня фахівці розпочали демонтаж залізобетонних тюбінгів. “Так, для прискорення виконання робіт спеціалісти влаштували технологічний отвір для транспортування назовні демонтованого колійного бетону і подання необхідних матеріалів. Роботи тривають 24 на 7, щоб відновити рух поїздів "синьою" лінією метро до кінця літа 2024 року”, - уточнили на підприємстві.

Щодо курсування поїздів столичного метро, то інтервал руху у будні дні, в години пік становить 02:30-03:00 хвилини, у міжпікові – 05:00-05:30 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень становить 6-7 хвилин. 

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що 7 та 10 травня громадський транспорт у Києві курсуватиме зі змінами.




Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Олег

7 травня 2024, 21:24

Коли мобілізують на війну машиністів,то це все буде глибоко фіолетово,які роботи ведуться.Ця контора на чолі зі своїм керівництвом неспроможна забронювати ні машиністів ,ні персонал який критично необхідний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися