Головна Новини Суспільство Війна з Росією Тепер це справді страшно: чому ЗСУ не вдається стримати артилерію РФ
commentss НОВИНИ Всі новини

Тепер це справді страшно: чому ЗСУ не вдається стримати артилерію РФ

Українські воїни скаржаться, що їм не вистачає 155 мм снарядів

8 травня 2024, 11:20 comments5245
Поділіться публікацією:

Країна-агресор посилила атаки на фронті на півдні та сході України, і контрбатарейна робота має вирішальне значення для придушення ворожого вогню. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише "Reuters".

Тепер це справді страшно: чому ЗСУ не вдається стримати артилерію РФ

Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел

Автори матеріалу зазначають, українські артилеристи стикаються з переслідуванням з боку ворожих безпілотників, пріоритетною ціллю яких є західна артилерія, така як, наприклад, Panzerhaubitze.

"Атаки були і раніше, але не в такій кількості. Тепер це справді страшно", — каже командир батареї Panzerhaubitze 2000 із позивним "Льова".

Боєць розповів, що підрозділ вже чотири рази зазнавав прямого потрапляння російських ударних безпілотників "Ланцет", проте члени екіпажу залишилися практично неушкодженими завдяки броні Panzerhaubitze.

Як каже старший офіцер батареї Андрій Ставничий, особливу неприємність завдають російські розвідувальні безпілотники, такі як "Орлан" або сучасніші "Суперкам".

"Іноді буває так, що роботи на день багато, а ми не можемо зрушити з місця, тому що над нами постійно щось літає", — розповів він Reuters.

Артилеристи Panzerhaubitze також скаржаться, що їм не вистачає фірмових 155-міліметрових снарядів, розроблених для досягнення максимальної ефективності та дальності стрілянини близько 40 км, пише Reuters. Дальнобійніші боєприпаси дозволили б їм вести прицільний вогонь по аналогічних російських гарматах далеко за лінією фронту і тримати їх далі в тилу, щоб захиститися від контрбатарейного вогню росіян.

Читайте також на порталі "Коментарі" — чи розуміє Захід, що РФ веде війну не тільки проти України: чому змінюється риторика.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини