Ворскла - Оболонь 3:1 Огляд та результат матчу УПЛ 19.05.2024

Полтавський клуб залишив киян у зоні вильоту.
19 травня, 18:42
Ворскла - Оболонь  / УПЛ
Ворскла - Оболонь / УПЛ

У неділю, 19 травня, в рамках 29 туру УПЛ Ворскла приймала Оболонь. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Полтавці за 60 хвилин змогли тричі вразити ворота суперника, вирішивши всі питання щодо того, хто стане тріумфатором.

Джерело: УПЛ

У свою чергу гості все ж таки відіграли один м'яч, забивши в середині другого тайму, проте на більше їх не вистачило.

Таким чином, після 29 турів УПЛ Ворскла посідає восьме місце в турнірній таблиці з 33-ма очками, а Оболонь йде на 13-му місці, набравши 26 балів.