Атака на Запоріжжя: двоє загиблих, 24 постраждалих

Текст: ,  23 січня 2025, 08:20
1407
Атака на Запоріжжя: двоє загиблих, 24 постраждалих
Фото: Запорізька ОВА
Наслідки ракетного удару по Запоріжжю

Кількість постраждалих внаслідок російського ракетного удару РФ по Запоріжжю збільшилась до 24 людей.

У Запоріжжі до 24 осіб зросла кількість постраждалих унаслідок атаки РФ. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Медики надають їм оперативну допомогу.

Двоє людей загинули.

Нагадаємо, цієї ночі у Запоріжжі прогриміли вибухи на тлі повідомлення про загрозу балістики. Внаслідок удару було пошкоджено житлові будинки.

Раніше повідомлялося про 16 постраждалих від російського ракетного удару по Запоріжжю, серед них - немовля.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Війна Росії з Україною
Сирський розповів про ситуацію на Курщині
Воїнам 28 ОМБр потрібна допомога з придбанням наземного дрону
Путін відвідав Курську область - ЗМІ
Російського шпигуна засудили до 13 років ув'язнення
Зеленський провів технологічну Ставку
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Запорожье
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі
1/4
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Детальніше тут
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more
Згоден / Got it