На Київщині вигорів автосалон через атаку дронів

Текст: ,  4 квітня 2025, 10:53
3241
На Київщині вигорів автосалон через атаку дронів
Фото: ДСНС
Наслідки російської атаки у Броварському районі

Сталося загоряння автосалону та шести автомобілів всередині. Вогнеборці врятували адміністративну будівлю.

Російські війська здійснили чергову атаку на Броварський району ніч на 4 квітня. Внаслідок дронового обстрілу є травмовані. Про це повідомляє пресслужба ДСНС у п’ятницю, 4 квітня.

"Уночі російські БпЛА влучили по території Броварського району. Через влучання на парковці спалахнули два вантажні та два легкові авто, ще 19 транспортних засобів пошкоджено", - мовиться у повідомленні.

 

 

Окрім того, сталося загоряння автосалону та шести автомобілів всередині. Вогнеборці врятували адміністративну будівлю. Місцеві ТГ-канали поінформували, що всього пошкоджено СТО, АЗС та 2 адміністративні будівлі підприємств.

Унаслідок атаки травмовано двоє осіб.

У ДСНС додали, що до ліквідації наслідків залучалися 62 рятувальники та 14 одиниць техніки.

Нагадаємо, Росія в ніч на 4 квітня знову атакувала Україну 78 дронами.

Росіяни вдарили Смерчами по Костянтинівці

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Війна Росії з Україною
Обмін полоненими: анонсовано хороші новини
Заява Рубіо про перемови є позицією Трампа - ЗМІ
Відомо, коли з фронту почнуть виводити військових, які воюють з 2022 року
Зеленський закликав США надати Patriot
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Броварыпоследствияобстрелатака
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі
1/4
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Детальніше тут
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more
Згоден / Got it