Фото: Getty Images
Зеленський розповів про угоди з Бельгією
Йдеться про спільне оборонне виробництво і про інвестиції у виробництво в Україні. Дане співробітництво працюватиме на безпеку всієї Європи.
Під час візиту в Україну прем’єр-міністра Бельгії Барта де Вевера укладено три угоди в оборонній сфері. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на спільній з Бартом де Вевером пресконференції 8 квітня, передає Укрінформ.
"Сьогодні в Україні разом з Прем'єр-міністром (Бельгії Бартом де Вевером - ред.) представники десяти бельгійських оборонних компаній. Ми говорили і про спільне виробництво, і про інвестиції у виробництво в Україні. Це те, що працюватиме на безпеку всієї Європи. Сьогодні є три угоди з нашими бельгійськими партнерами, з бельгійськими виробниками у наших виробників, підписуються відповідні документи", - зазначив Зеленський.
Президент додав, що потенціал України у захисті - це потенціал всієї Європи у стримуванні будь-якої ворожої активності.
Нагадаємо, сьогодні вранці делегація уряду Бельгії прибула до Києва. До її складу увійшли прем’єр-міністр Барт Де Вевер, глава МЗС Максим Прево та міністр оборони країни Тео Франкен.
У березні стало відомо, що Бельгія планує озброїти Україну на 1 млрд євро. Допомога міститиме фінансування для закупівлі боєприпасів, посилення ППО та постачання літаків F-16.
Загалом від початку війни Бельгія надала Україні військову, гуманітарну допомогу та допомогу на відновлення на суму понад 2,2 млрд євро.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp