Фото дня
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм

Новина дня

0
підняти

Вклади населення в українських банках зросли до 1,24 трлн грн

Станом на 1 травня 2024 року загальна сума вкладів фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців в українських банках склала 1 244,2 млрд грн. Це на 15,8 млрд грн більше, ніж місяцем раніше. …

Сортувати:дата рейтинг коментарі top

Новини

0
підняти

Рада планує дозволити банкам розкривати банківську таємницю

23 травня Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт № 9235 щодо внесення змін до законодавчих актів України, які стосуються окремих питань розкриття банківської таємниці та заходів встановлення опіки над майном фізичних осіб, визнаних безвісно …

0
підняти

На початку війни три банки знищили готівку, щоб не дісталася Росії

У 2022 році на початку повномасштабної війни три українські банки свідомо пошкоджували готівкову гривню з метою перешкодити її потраплянню до рук противника. Проте в подальших періодах, у 2023 та 2024 роках, подібні випадки не зафіксовані.

0
підняти

Тепер картку NovaPay можна використовувати як зарплатну — Delo.ua

Відтепер власники картки NovaPay можуть отримувати на неї заробітну плату від будь-якого українського роботодавця. …

0
підняти

ПриватБанк встановив нульовий тариф на інтернет-еквайринг LiqРay до 1… — Delo.ua

Приватбанк разом з Visa повідомили про запуск програми підтримки бізнесу, який продає свої товари через інтернет. Так, з 15 травня до 15 липня 2024 року для всіх нових користувачів сервісу Liqpay діятиме вільний тариф з 0% комісії на прийом платежів з карток.

0
підняти

Російський суд арештував активи UniCredit і Deutsche Bank

Російський суд зобов’язав арештувати активи, рахунки та майно італійського банку UniCredit, а також частки в двох дочірніх компаніях, в рамках позову щодо припиненого газового проекту.

0
підняти

НБУ послабить вимоги до банків, які кредитуватимуть будівництво малих електростанцій

Нацбанк готовий адаптувати певні вимоги до банків які видаватимуть кредити на будівництво великої кількості малих об’єктів генерації по всій країні, щоб відповідні проєкти рухалися максимально швидко.

0
підняти

Українці можуть отримати в Приватбанку кешбеки за міжнародні перекази… — Delo.ua

Клієнти Приватбанку зможуть отримати щомісячний кешбек до 25 тис грн за отримання чи відправку міжнародних переказів на картку Visa.

0
підняти

Названо топ-10 українських банків за прибутками — Delo.ua

Українські банки у 2024 році заробили 40,5 млрд грн. Попри збільшення оподаткування, банкам вдалось заробити на 19% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Лише 8 банків із 63 отримали збитки за 1 квартал 2024 року.

0
підняти

Коломойський не зміг скасувати через суд договори поруки за кредитами Приватбанку

16 травня 2024 року Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та закрив провадження у справі за позовом Ігоря Коломойського до Національного банку України та Приватбанку про розірвання договорів його особистої поруки за кредитами …

0
підняти

ЄБРР надасть "ПроКредит Банку" гарантію для нового кредитування на суму €70 млн

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає нову гарантію ПроКредит Банку для підтримки кредитування малого і середнього бізнесу на суму 70 млн євро.

0
підняти

ЗМІ дізналися, скільки може коштувати Приватбанку вихід на ринок Німе… — Delo.ua

Відкриття закордонних філій або повноцінних банків експерти називають дорогим задоволенням і вважають, що від 10 млн євро може коштувати Приватбанку вихід на ринок Німеччини або Польщі.

0
підняти

ЄЦБ тисне на західні банки і наполягає на виході з російського ринку

Через два роки після повномасштабного вторгнення Росії в Україну великі європейські кредитори продовжують керувати потужними і прибутковими підрозділами в РФ, що спонукає Європейський центральний банк чинити тиск на банки, щоб вони прискорили вихід.

0
підняти

ФГВФО анонсував аукціон з продажу мегапулу активів чотирьох банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на аукціон другий галузевий мегапул активів АТ "МР Банк", АТ "Мегабанк", ПАТ "Промінвестбанк" та АТ "Банк Січ", що ліквідуються.

0
підняти

COMINBANK увійшов до ТОП-30 банків за результатами дослідження РА «Ст… — Delo.ua

6 травня 2024 року рейтингове агентство «Стандарт Рейтинг» представило вже третій звіт про стабільність фінансового сектору «Стабільність банків України: 2 роки війни».

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 9 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…