Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
7
підняти

Кремль назвал «русофобией» сравнения российской власти с мафией

В Кремле назвали «русофобией» и проявлением стереотипов слова сенатора США Джона Кеннеди, который сравнил российские власти с мафией. Читати повністю »
10.07 15:12 Крым.Реалии

Коментарі

Гість: присяжный

1

11.07.18 04:33

Хотелось бы узнать, а что, у этого сенатора есть личный опыт ведения дел с российскими властями? Его уже кинули? Откуда такие знания? Или, как обычно, пустой трёп? Скорее всего...

Відповісти | з цитатою

2

11.07.18 16:20

А навіщо?Щоб знати все про московитський фашизм,або про те,яка країна в кремлівських виродків на цьому тижні "в усьому винна",достатньо переглянути офіційні московитські змі,або прочитати кілька трольських коментарів,таких як твої,наприклад.

Відповісти | з цитатою

3

11.07.18 22:28

Відповідь на [2] від Віктор Русин

А навіщо?Щоб знати все про московитський фашизм,або про те,яка країна в кремлівських виродків на цьому тижні "в усьому винна",достатньо переглянути офіційні московитські змі,або прочитати кілька трольських коментарів,таких як твої,наприклад.
Дебил с Жашкова вылез тебе давно пора знать - мафия бессмертна

Відповісти | з цитатою

4

12.07.18 10:13

Що з нею сталось в 91му?І не бреши,ти не з Жашкова.

Відповісти | з цитатою

5

13.07.18 00:29

Відповідь на [4] від Віктор Русин

Що з нею сталось в 91му?І не бреши,ти не з Жашкова.
Да не стесняйся, все знают, что ты дебил с Жашкова

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

6

13.07.18 08:06

Відповідь на [4] від Віктор Русин

Що з нею сталось в 91му?
Так вот, чтоб ты знал - в 1991-м Россия дала украине и прибалтам большого горячего поджопника. И велела пиздовать своей дорогой, чтоб не мешали жить остальным. Вот вы и пиздуете.

Відповісти | з цитатою

7

13.07.18 17:34

Тобі скільки років?Ти бачив як це було?І тому кацапщина так рветься знову Русь завоювати?

Відповісти | з цитатою

8

13.07.18 23:06

Відповідь на [7] від Віктор Русин

Тобі скільки років?Ти бачив як це було?І тому кацапщина так рветься знову Русь завоювати?
Дебилу с Жашкова - ты однозначно не чистокровный русин, обработка сематического ядра твоей манеры излагать мысли, говорит о том, что ты помесь русина с румыном

Відповісти | з цитатою

9

14.07.18 16:43

Я до тебе звертався,недоумку?Але продовжуй,швидше орда загнеться.

Відповісти | з цитатою

10

14.07.18 20:47

Відповідь на [9] від Віктор Русин

Я до тебе звертався,недоумку?Але продовжуй,швидше орда загнеться.
Дебилу с Жашкова - не переживай сильно, румыны тоже люди

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні