Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
31
підняти

Макрон хочет создать единую европейскую армию: появилась категоричная реакция НАТО

Инициатива по созданию европейской армии, которую предложил Эммануэль Макрон, должна действовать только в рамках Альянса. Европейские силы должны усиливать НАТО. Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, пише DW. Читати повністю »
13.11 13:47 Телеканал 24

Коментарі

анонім

1

17.11.18 22:55

Нам,со своей Голой ж-ой только членства в НАТО не хватает. Мало платим на оборону,ещё туда будем платить. И америкосы,защищая " свои жизненно важные интересы" не замедляет и тут всунуть свои базы. Естественно РФ не замедлит ответить. И будем мы разменной монетой в игре США и Р Ф.

Відповісти | з цитатою

2

18.11.18 22:15

От тільки у Європи є таке бажання щоб хтось відстоював її інтереси. А особливо гостре таке бажання у Великобританії, що покидає Євросоюз. На Росії 100 000 масонів при владі, в Україні менше але багато;Л.Кравчук, Л.Кучма,В.Пустовойтенко,Л.Деркач, М.Азіров,О.КузьмукС.Куніцин,Д.Табачник і ще сотні інших по усіх областях держави. МЕТА масонів давно сформульована ще Ф.Енгельсом(читайте Статті і листи "Слов`янське питання") де він пише -"Славянскте народы это мусор истории и наша первейшая задача - стереть их с лица Европы." Так що Полякам, Словакам, Українцям та всім іншим слов`янам потрібно об`єднатися проти масонської загрози. Використати для цього усі наявні можливості. Масони зорганізували уже дві світові війни і два перевороти в Кремлі для цієї цілі - винищення слов`ян!

Відповісти | з цитатою

3

28.11.18 13:52

Вам, шановний, навіть таке припущення, що Україна стане членом НАТО і ЄС, як "серпом по яйцях". Розумію.

Відповісти | з цитатою

4

29.11.18 00:00

Відповідь на [3] від стина

Вам, шановний, навіть таке припущення, що Україна стане членом НАТО і ЄС, як "серпом по яйцях". Розумію.
"серпом по яйцах" это слабо сказано, мы в трауре На Юкрейн военное положение, теперь у всех нормальных людей Новый Год, а у хахлов комендантский час. У хахлов нет государственности, живете на чужих землях, говорите на чужом для вас языке - вы голодранцы и НАТО вам не поможет

Відповісти | з цитатою

5

6.12.18 16:28

Ми напали на московію???

Відповісти | з цитатою

6

6.12.18 23:04

Бесланських дітей теж ми?

Відповісти | з цитатою

7

7.12.18 07:54

Га-ааааааааа!!!!!!!! Що таке, юристішка засратий з ситцевими кухонними зановісочками з камчатських підздарів на краю географії твоєї смердючої путлерастичної педерастії. У вас кацапні істерика, що НАТО може упинитися у вас під боком. Шовиністично-реваншистська зомбойб...нь. Єдиною причиною ексалації напруги на Європейському континенті після другої світової є тільки ви - кацапо-варварварсько-дикунські йоб...ні суки. Не смійте бляді навіть мріяти про те, щоби вказувати іншим державам та їх народам як їм жити в своїх країнах - і буде стабільний мир. А полізите - завжди одержите по вашому бражному єб...льнику.

Відповісти | з цитатою

8

7.12.18 08:05

Відповідь на [4] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!!!!! Кацапофашистська зомбосвиня. Наша Київська держава вже існувала ще тоді, коли вашої ма-аааацкви і в проекті не було. А ви-то, хто і яка ваша справжня історія походження - ваш мітька довголапий з шайкою бандитів втік на ма-аааацковські болота, а коли зрозумів, що ніякої "власної держави" він тут не створить, пішов підкоряти своїх же "руцських". Якщо вам пред'являть усі загарбені вами народи та території - то що від вашої путлерастії залишиться? Це ви - штучно створене стадо зомбосвиней, яке живе не на своїх землях.

Відповісти | з цитатою

9

8.12.18 21:12

Ми напали на московію???
Вы напали на русских. На Донбассе.
Кацапофашистька зомбойбань. У НАШІЙ, СВОЇЙ ДЕРЖАВІ, нападемо на будь-яку шлоєбень, яка вчинила злочин проти держави та її суверенітету, зрадила нашу державу, запросила до себе іноземного агресора та окупанта - тобто вас йобаних рашистяр, і разом із вами підняли зборою проти своєї держави і веде проти неї неоголошену війну. Тобі це зрозуміло - рашистяра? Це наші "руцські", а не ваші. Чого ви їх усіх не забрали до себе? І зарубіть собі на вашому бражному носі - ваше - знаходиться тільки в межах ваших кордонів. Будете пхати своє свиняче рило вже через ваші кордони - завжди за це одержите по єб...льнику.

Відповісти | з цитатою

10

8.12.18 23:02

Відповідь на [9] від molfar 2

Молфарчик, тренируй влагалище - тебе предстоит много работы

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

Останні новини
Хіросіма надішле красномовне послання РФ і Білорусі замість запрошення на пам'ятні заходи — ЗМІ