Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
13
підняти

Рада приняла революционный закон: в море разрешили стрелять, подробности

В Украине наконец приняли закон, регулирующий статус прилегающей зоны государства Так, 6 декабря Верховная Рада приняла во втором чтении и в целом законопроект № 8361 «О прилегающей зоне Украины». За законопроект проголосовали 244 народных избранников. Читати повністю »
06.12 12:54 Glavpost.ua

Коментарі

1

8.12.18 12:51

Російських тварів потрібно відстрілювати на суші і на морі.

Відповісти | з цитатою

2

8.12.18 22:46

Відповідь на [1] від петюшка

Російських тварів потрібно відстрілювати на суші і на морі.
Дурных хахлов на моторных лодках нема, Рада далеко, а подставлять свои шкурки в море никто не будет

Відповісти | з цитатою

3

9.12.18 13:36

Мне вот тоже интересно - хоть один выстрел произойдёт?
Со стороны моторных лодок Юкрейн не произойдет, хахлы с моторных лодок "Бердянск" и "Никополь" не дадут соврать

Відповісти | з цитатою

4

13.12.18 20:46

Коли ваших 200 повезуть так само, як з даунбацсцю та лугандонії, от тоді тобі стане "интересно".

Відповісти | з цитатою

5

13.12.18 20:48

Відповідь на [2] від _Шматко_

Так це людські справи, свиня. Тобі -то звідки знати про справи людей. Ти же свиня, та ще й кацапофашистська.

Відповісти | з цитатою

6

13.12.18 22:15

Відповідь на [4] від molfar 2

Коли ваших 200 повезуть так само, як з даунбацсцю та лугандонії, от тоді тобі стане "интересно".
Молфарчик, ты то боец с залупами и куда ты лезешь?

Відповісти | з цитатою

7

13.12.18 23:34

Відповідь на [6] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!!!! Кацапофашистська, трольська, сциклива зомбосвиня. Я тобі руцсьцкій сцикливій слякоті вже другий рік пишу - обери один з Київських цвинтарів - ось там і одержиш відповіді на усі твої запитання. А чого ти - свиня увесь цей час сциш? А на х...я ти, кацапофашистська, трольська, сциклива зомбосвиня накалякала у твоєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві"? На х...я, а, свиня?

Відповісти | з цитатою

8

14.12.18 15:55

Відповідь на [7] від molfar 2

Готов Молфарчику, дать в рот в любом подъезде города Киева, диктуй адрес скатина

Відповісти | з цитатою

9

14.12.18 18:02

Відповідь на [8] від _Шматко_

Г-аааааа!!!!!!!! А цвинтара що - сциш, а, кацапофашистська, трольська, сциклива зомбосвиня? А на х...я ти, кацапофашистська, трольська, сциклива зомбосвиня накалякала у твоєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві"? На х...я, а, свиня?

Відповісти | з цитатою

10

14.12.18 20:59

Відповідь на [9] від molfar 2

Да мне похер, где гуцулу в рот давать, какой там у тебя адрес?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні