Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
13
підняти

Рада приняла революционный закон: в море разрешили стрелять, подробности

В Украине наконец приняли закон, регулирующий статус прилегающей зоны государства Так, 6 декабря Верховная Рада приняла во втором чтении и в целом законопроект № 8361 «О прилегающей зоне Украины». За законопроект проголосовали 244 народных избранников. Читати повністю »
06.12 12:54 Glavpost.ua

Коментарі

11

14.12.18 21:46

Відповідь на [10] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!!!! Так що кацапофашистська, трольська, сциклива зомбосвиня - сциш обрати собі цвинтар, а, свиня? А на х...я ти, кацапофашистська, трольська, сциклива зомбосвиня накалякала у твоєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві"? На х...я, а, russisches schisses schwein?

Відповісти | з цитатою

12

15.12.18 16:49

Відповідь на [9] від molfar 2

Молфарчик, гуцул бля, пиши свой адрес

Відповісти | з цитатою

13

15.12.18 19:09

Відповідь на [12] від _Шматко_

Га-ааааа!!!!!!!! А де гуцули живуть, а, кацапофашистська, сциклива, трольська зомбосвинотська скотина? Тобі свинюці вже більше 1,5 роки говориться - Обери для себе будь - який з Києвських цвинтарів. Тому - це ти скотина повинна зробити вибір. Оскільки ти - руцсьцка свиня у твоєму прохфелі накалякала, що нібито "живеш у Києві", то обрати адресу обраного тобою цвинтара - для тебе свині не проблема. Що нерозрузмілого, а, russisches schisses schwein?

Відповісти | з цитатою

14

16.12.18 14:33

Відповідь на [13] від molfar 2

Молфарчик, у германцев тож в рот берешь?

Відповісти | з цитатою

15

16.12.18 14:38

Відповідь на [13] від molfar 2

Молфар (укр. мольфар) — "в культуре гуцулов — человек, который, как считается, обладает сверхъестественными способностями, знахарь, носитель древних знаний по работе ротом" Молфарчик, без обид, вот что викиПедия от тебе рассказывает

Відповісти | з цитатою

16

18.12.18 05:54

Відповідь на [15] від _Шматко_

Га-ааааа!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська russisches schisses schwein, тим там щось прохрюкала по кацапофашистські?

Відповісти | з цитатою

17

18.12.18 11:07

Відповідь на [16] від molfar 2

Га-ааааа!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська russisches schisses schwein, тим там щось прохрюкала по кацапофашистські?

Молфарчик, у германцев тож в рот берешь?

Відповісти | з цитатою

18

18.12.18 14:21

Відповідь на [17] від _Шматко_

Га-ааааа!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська russisches schisses schwein, тим там щось прохрюкала по кацапофашистські? А на х...я ти, кацапофашистська, трольська, сциклива зомбосвиня накалякала у твоєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві"? На х...я, а, russisches schisses schwein?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…