Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
8
підняти

Российским судам надо запретить вход в порты США и ЕС, – Хербст

Экс-посол США в Украине Джон Хербст отметил, что лучшим ответом на агрессию России в Керченском проливе была бы запрет на вход в порты США и ЕС. Читати повністю »
02.01 13:48 informator.news

Коментарі

1

2.01.19 11:47

Україні:новітню зброю і фінанси.
-Перетворимо Рашу на Парашу.

Відповісти | з цитатою

2

2.01.19 19:20

Відповідь на [1] від петюшка

Україні:новітню зброю і фінанси. Перетворимо Рашу на Парашу.
Ты хотел сказать - сделать сбруйные силы Юкрейн законными целями или мишенями ?

Відповісти | з цитатою

3

5.01.19 12:36

Відповідь на [2] від _Шматко_

Свиня, а хто сказав, що те, що відходить від твоєї смердюче-свинотської путлерастії - законне? Для тебе зомбопетуха - можливо. Але більше ні для кого у світі. Ти - кінчений дебіл та казковий довбой...б. Чому? Тому що кацапофашистська, сциклива, трольська russisches schisses schwein.

Відповісти | з цитатою

4

7.01.19 06:38

Га-аааааааа!!!!!!!!!!! Кацапофашистська трольська зомбойоб...нь. А з чого ти - бидло вирішило, що хтось тут бажає із вами щось "высказаться"? З вами тільки одна розмова - на х...й звідці у свою путлерастичну бірлогу, щоби вами суками навіть і не смердило! Ясно тобі - дурик.

Відповісти | з цитатою

5

7.01.19 07:12

Га-ааааа!!!!!! Що тобі безголовій зомбокацапюре може бути зрозуміло? А для трауру в мене не має жодної підстави. Зовсім навпаки. Що таке кацапюра, ніяких висерів тут зі мною тобі не вдається? І ніколи не вдасьться. Чому? Тому що тут - ви кацапофашистська трольська зомбойоб...нь і на х...й нікому не всралися. Так що ні х...я твоя фсб за твій срач на цьому ресурсі тобі не заплатить. Пшов на х...й звідці на твою смердючу путлерастичну бірлогу та на ваші засраті ru.

Відповісти | з цитатою

6

7.01.19 07:43

Га-аааааа!!!!! 1. Базариш тут - ти бидлота. А я пишу. 2. Бандерівський, кажеш? Нехай буде і так. А що поганого вони зробили Україні та українцям? Те, що єб...шили вас - ненависних червонодупих окупантських падлот? Так як би не ваше дуповилизування гітлеру договором 1939 року "молотов-рібентроп", то і на цій території і війни би не було і ніяких бандерівців би не було, тому що вас падлот би не було. Як би ви суки не знищували перед війною найкращих, передових, талановитих військових командирів, якби замість переозброєння та відводу військ від західних кордонів дуже активно готувалися би до війни та укріплювали західні кордони, якби не ваше ворошиловське-пролетарське єбан...тство "танки та шмайсери шашками порубаємо" - то в Білорусі та в Україні не було би стільки жертв та окупації,

Відповісти | з цитатою

7

7.01.19 07:51

а німці у 1941 не були би під москвою. 3. А хто вас сук кликав сюди у 1917-18 роках, а? Що ви падлоти тут забули? 4. А ти йоб...нь хто таке, щоби базарити за інших? Хто схоче, той сам за себе скаже. А ти петушара за себе кудахтай. 5. А з чого це ти бидло вирішило, що ти - нібито "вумна людина"? 6. Ти кацапюра - навіть і мріяти не сміеш про те, щоби мені щось вказувати. 7. Ніякого "кірдику" Україні не буде так само, як його не сталося і прибалтам. 8. І ніякого "лояльное к России правительство" в Україні теж більше ніколи не буде. Ви самі усе зробили так, щоби цього в Україні більше ніколи не було.

Відповісти | з цитатою

8

7.01.19 07:55

9. Я вашу засрату рацсьцею на х...ю бачив ще від 1991 і увесь цей час дуже чудово живу, навіть не згадаючи про те, що ваша рашистська путлерастія взагалі десь існує. Це тобі зрозуміло - путлерастична ти йоб...нь? А тепер, пшов на х...й звідці на твою смердючу путлерастичну бірлогу та на ваші засраті ru. Ти - кінчений ідіот та казковий довб...йб. Чому? Тому що руцсьцкай.

Відповісти | з цитатою

9

7.01.19 12:20

Га-ааааа!!!!!! Та мені по х...й хто ти, хоч евенк, хоч тунгус. Мені цього не відомо. А звідки тобі - бидлоті знати про мій рід? Що таке кацапня єб...на, вас аж викручує, що вас усі в х...й не ставлять і на х...й посилають. Що ви суки самі заслужили - тим і будете давитися. А щодо мого життя, то ти свиня навіть у віснах не можеш помріяти про те, що я довзоляю собі щодня, де я був і що бачив. Що ти там петушара прокудахтала - "Я запомню тебя"? Запа'ятай. Щоби ти бидлота знала, якщо десь за кордоном, і те тільки у якомусь засратстві, де не має "without animals and russians", тільки вякнеш "рацсьция" або щось погане проти українців, або інакше проявиш своє капське cвинотство - одразу одержиш у твоє поганюче рило. Зрозуміло тобі - рацсьцейська шлоєб...нь.

Відповісти | з цитатою

10

7.01.19 22:05

Відповідь на [9] від molfar 2

Ну що, нищеброд, где тебе в Киеве залупу присунуть ? Гроши гарантирую однако

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні