Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
10
підняти

Крым превратился в огромную военную базу — Ельченко

Крым превратился в огромную военную базу — Ельченко Украина 04.01.2019, 09:14 04.01. Читати повністю »
04.01 09:14 news247.com.ua

Коментарі

1

4.01.19 11:32

Для рівності треба теж рахувати всіх маскальських військових в Європі

Відповісти | з цитатою

2

5.01.19 08:57

Кацапофашистська, безголова зомбодовбой...біна. Ніхто, нічого починати не буде. Американські військові у Європі ніяких "рехферендумів" із подальшим вихідом з складу держав та запрошенням американських президентів "Америка, врятуй нас від власної держави" та американською окупацією цих держав - не влаштовували. На відміну від вас сук у НАШОМУ криму. Тому ти - йоб...на рашистяра намагаєсся нібито "рівняти" - незрівнянне. Ти - кінчений дебіл та казковий довбой...б. Чому? Тому що руцсьцкай.

Відповісти | з цитатою

3

5.01.19 11:11

Відповідь на [2] від molfar 2

Да на болту мы видели Молфарчиков разных и остальных хахлов с Америкой

Відповісти | з цитатою

4

5.01.19 12:42

Відповідь на [3] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська russisches schisses schwein - це увесь світ на ох...єнному болті бачив твого неохфюлера вовку путлерішку, вас - зомбобаранів, із усіма вашими погрозами. А до вас кацапні це ще й досі не дішло. "Як це так, на нас, на руцсьцких х...й ложили...". А ось так - взяли і положили. І ви, варварсько-дикунська йоб...нь, ні х...я з цим зробити не можете. І ніколи не зможете.

Відповісти | з цитатою

5

6.01.19 12:18

Відповідь на [4] від molfar 2

Молфарчик, ну и как ты себя чувствуешь на москальском болту?

Відповісти | з цитатою

6

6.01.19 15:12

Га-аааааааа!!!!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська russisches schisses schwein, а де це воно "москальский болт" і що це таке взагалі? А хіба воно у вас зомбокацапні є?

Відповісти | з цитатою

7

6.01.19 20:32

Відповідь на [6] від molfar 2

Га-аааааааа!!!!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська russisches schisses schwein, а де це воно "москальский болт" і що це таке взагалі? А хіба воно у вас зомбокацапні є?
Активней ротом работай и влагалище тренируй, приеду в Киев , проверю

Відповісти | з цитатою

8

6.01.19 22:20

Відповідь на [7] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська russisches schisses schwein, та ти же нібито "у Києві живеш", то звідки приїдеш бидло - з твоєї путлерастії? Ти свиня на цвинтарі усе "перевіреш". Коли вже руцсьцка слякоть обереш для себе один з Києвських цвинтарів, а, петушара?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні