Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
12
підняти

Украинская армия провела боевые стрельбы из зенитно-ракетных комплексов возле оккупированного Крыма

Украинская армия провела боевые стрельбы зенитных ракетных комплексов противовоздушной обороны возле оккупированного Крыма, сообщает пресс-служба Генштаба ВСУ. Читати повністю »
22.02 02:03 112.ua

Коментарі

1

22.02.19 10:14

ЗРК потрібно випробовувати на Російських окупантах.Нехай ординці оцінюють ефективність нашого озброєння.

Відповісти | з цитатою

2

26.02.19 20:33

аноніст

Так прийди і відбери. Поповни ряди ваших 200 на нашій землі.

Відповісти | з цитатою

3

27.02.19 20:17

Відповідь на [2] від molfar 2

Молфарчик, прими залупу и успокойся, чем гуще укроп, тем легче его косить (с)

Відповісти | з цитатою

4

27.02.19 22:25

аноніст

А чому ти - рашистярська зомбобидлота вирішала, що ти - не дурак, а?
А що у твоїй рашистській путлерастичній хфедерастії чи хфедерастінй путлерастії, як там вас правильно, ваше з часів побудови ма-ааааскви? Навіть зараз: герб - царський, прапор - царський, гімн - бішовистько-совейський, які розтриляли царську сімью. Більшого ідіотства ніде у світі не має. А самі-то ви хто - вибл..дки варягів та ординців. Нічого свого у вас ніколи не було: нація грабіжників та алкашів.

Відповісти | з цитатою

5

27.02.19 22:28

Відповідь на [3] від _Шматко_

Га-аааааааааааа!!!!!! Пізд...больська, брехлива, сциклива, трольська russisches schisses schwein. Ти там знову щось прохрюкала? 1. Ти свиня, хрюкала про твою нібито "готовність у будь-якому мсці м. Києва". Про цвинтар - за 1,5 року ти жодного разу не прохрюкала. 2. Тобі - свинюці було чітко написано - обери для себе один з Київських цвинтарів. Тому - це ти бидлота повинна прохрюкати назву обраного тобою одного з Київських цвинтарів. Тим паче, що ти "готова". От і прохрюкай, на якому саме цвинтарі ти готова. 3. А якого х...я ти - рацсьцика зомбопутлерастична свиня накалякала, що нібито "живеш у Києві"? А чому не на сибіру, не на тундрі, не магадані? 4. Так коли ти рацсьцицка свиня вже обереш для себе один з Київських цвинтарів, а, сцикля аноністська?

Відповісти | з цитатою

6

28.02.19 21:34

Відповідь на [5] від molfar 2

Какая разница, где тебе в рот давать?

Відповісти | з цитатою

7

1.03.19 08:17

Відповідь на [6] від _Шматко_

Га-аааааааааааа!!!!!! Пізд...больська, брехлива, сциклива, трольська russisches schisses schwein. Для тебе - велика. Тому рацсьцицка слякоть ти і сциш цвинтара, тому що ти сука навіть і не уявляеш, що там з тобою станеться. Але якщо для тебе не має різниці, от нарешті і і прохрюкай, на якому саме цвинтарі ти готова на те, що там станеться. То вже таке. А якого х...я ти - рацсьцицка зомбопутлерастична свиня накалякала, що нібито "живеш у Києві"? А чому не на сибіру, не на тундрі, не магадані? Так коли ти рацсьцицка свиня вже обереш для себе один з Київських цвинтарів, а, сцикля аноністська? Чого язика в дупу засунула, а, путлерастична ти сциклива свинота?

Відповісти | з цитатою

8

1.03.19 20:38

Відповідь на [7] від molfar 2

Молфарчик - адрес пиши, где ты готов работать ротом

Відповісти | з цитатою

9

1.03.19 23:31

Відповідь на [8] від _Шматко_

Га-ааааааааа!!!!!!!!!!!! Чуєш ти, рацсьцицка сциклива залупа, тобі пізд...больській, брехливій, сцикливій, трольській russisches schisses schwein було чітко написано - обери для себе один з Київських цвинтарів. Тому - це ти бидлота повинна прохрюкати назву обраного тобою одного з Київських цвинтарів. Тим паче, що ти "готова". От і прохрюкай, на якому саме цвинтарі ти готова. А якого х...я ти - рацсьцика зомбопутлерастична свиня накалякала, що нібито "живеш у Києві"? А чому не на сибіру, не на тундрі, не магадані? Так коли ти рацсьцицка свиня вже обереш для себе один з Київських цвинтарів, а, сциклива аноністська залупа?

Відповісти | з цитатою

10

2.03.19 15:36

Відповідь на [9] від molfar 2

Молфарчик, пиши адрес, где ты у сцикливой свiни готов принимать залупу

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі