Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

Шокирующая цифра: сколько Кремль заплатил за оккупированный Крым

Экономика России потеряла более 150 миллиардов долларов за пять лет после оккупации Крыма. В основном это произошло в результате санкций, введенных Западом, передает ONLINE.UA со ссылкой на Bloomberg Economics. Читати повністю »
18.03 09:58 Online.ua

Коментарі

1

18.03.19 17:34

"Баби єщо нарожают"?

Відповісти | з цитатою

2

18.03.19 22:11

Відповідь на [1] від Віктор Русин

"Баби єщо нарожают"?
В Жашкове, баби еще таких дебилов, как ты нарожают (с)

Відповісти | з цитатою

3

18.03.19 23:31

Дебілу,невідомої національності,припхалось.Яке щастя.

Відповісти | з цитатою

4

19.03.19 20:40

Відповідь на [3] від Віктор Русин

Дебілу,невідомої національності,припхалось.Яке щастя.
Румын, а по ибалу?

Відповісти | з цитатою

5

19.03.19 22:57

аноніст

Ну а ти-то, кацапо-фашистька шлоєб...нь, якого х...я по 10 разів бігаєш за одними і тими самим новинами? Тобі один раз твій гебельсовський кремль прокудахтав - все, будь щасливий і аноніруй собі далі у своїй велико-смердючій путлерастичній педерастії та педерастній путлерастії, як вас там правильно, хер вас знає. А тут, що ти кацапюра забула? На що кацапюре "высморкаться" - українцю висцятися та висратися. Ти - кінчений дебіл та казковий довб...об.

Відповісти | з цитатою

6

19.03.19 22:59

Відповідь на [4] від _Шматко_

Дебілу,невідомої національності,припхалось.Яке щастя.
Румын, а по ибалу?
Га-ааааааааааа!!!!!!!! Сциклива, тупорила, кацапофашистька russisches schisses schwein, ти там щось прохрюкала? Чуєш ти, рацсьцицка залупа, а якого х...я ти - рацсьцицка зомбопутлерастична свиня накалякала, що нібито "живеш у Києві"? А чому не на сибіру, не на тундрі, не магадані? А де ваша недоруцсьция? Так коли ти рацсьцицка свиня вже обереш для себе один з Київських цвинтарів, а, сцикля аноністська?

Відповісти | з цитатою

7

20.03.19 14:07

Відповідь на [4] від _Шматко_

Ти мазохіст, Дебілу?

Відповісти | з цитатою

8

20.03.19 14:20

"В етом году на роіссі, наконєц рождаємость прєвисіла смєртность". Через рік-"на россєї в етом году наконец то рождаємость прєвисіла смєртность". Ще через рік-"в етом году, наконєц..." Тьфу,московія брехлива наскрізь.

Відповісти | з цитатою

9

22.03.19 22:29

Відповідь на [6] від molfar 2

Молфарчик, прими "рацсьцицка залупа" и успокойся. СУГС

Відповісти | з цитатою

10

23.03.19 20:40

Відповідь на [9] від _Шматко_

Га-ааааааааа!!!!! Сциклива, тупорила, кацапофашистька russisches schisses schwein, ти там щось прохрюкала? Чуєш ти, рацсьцицка залупа, а ти для цього нарешті вже обрала для себе один з Київських цвинтарів? А якого х...я ти - рацсьцицка зомбопутлерастична свинотська залупа накалякала, що нібито "живеш у Києві"? А чому не на сибіру, не на тундрі, не магадані? А де ваша недоруцсьция, а, залупа? Так коли ти рацсьцицка свиня вже обереш для себе один з Київських цвинтарів, а, сцикля аноністська?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…