Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
5
підняти

Чортова дюжина: 13 бойовиків Вагнера із затриманих в Білорусі воювали проти України

Білоруські журналісти з'ясували деякі подробиці про затриманих під Мінськом найманців "Вагнера" - колишніх бойовиків "ДНР"Персональні дані бойовиків публікує видання Наша Нива. Читати повністю »
30.07 07:16 Znaj.ua

Коментарі

1

30.07.20 15:03

Російських терористів потрібно виловлювати по цілому світі.

Відповісти | з цитатою

2

31.07.20 19:31

кацапофашистька russisches schisses schwein, як варяго-ординський висер, генетично не може спокійно дихати, спати, жити - без війн в межах своїх кордонів, без того, щоби не запахати своє бражне смердюче руцськамирське рило до чужих країн та їх народів. В них генетично 3 епостасі - 1. Обов'язково живий ідол для рабського поклоніння. 2 Образ ворога - "якщо не має, то створимо". 3. Хоч і у лаптях, а усьому світові харю набьємо. Все. Нічого цивілізованого. Як були язичницькими варварами-дикунами, так ними і є.

Відповісти | з цитатою

3

1.08.20 13:06

Відповідь на [2] від molfar 2

Переживаешь, что Крым и Донбасс в крови утопить не позволили?

Відповісти | з цитатою

4

1.08.20 19:51

Відповідь на [3] від Высший Разум

Га-ааа!!! Ти - кацапофашистька russisches schisses schwein, базарь по суті теми - про ваших головорізів-вагнерівців у Білорусі. Тобі зрозуміло - путлерастична поєб...тіна. А щодо НАШОЇ держави і наших внутрішніх справ - а ви чужино-іноземні, ворожі суки хто такі, щоби пхати сюди своє бражне смердюче руцськамирське рило. Сидіть бл...ді в межах ваших кордонів вашої смердючої руцської бірлоги так, щоби світ навіть забув про ваше існування на цьому світі. От тому, вас відусюди вигнали та послали на х...й. От тому, вас тільки ненавидять. От тому, як тільки сунетеся до чужих країн та їх народів, завжди бутеде одержувате у ваше кацапофашистьке russisches schisses schweinen рило. А тепер руцська свинюка, пізд... й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою


 
Останні новини
Одна з європейських країн погодилась передати Україні ракети для Patriot — ЗМІ
26 квітня 2024, 10:49
Зеленський зробив заяву у річницю аварії на ЧАЕС