Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
4
підняти

Умер командир батальона Украинской добровольческой армии

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject После продолжительной болезни, 1 августа, умер заместитель командующего Украинской добровольческой армии (УДА), командир 8-го отдельного батальона Аратта Андрей Гергерт (Червень). Читати повністю »
02.08 02:53 glavpost.com

Коментарі

1

2.08.20 13:14

Земля стекловатой упырю

Відповісти | з цитатою

2

2.08.20 14:25

Відповідь на [1] від _Шматко_

Таке про путіна,отямся,Румуну.

Відповісти | з цитатою

Гість: vivar

3

2.08.20 16:06

Відповідь на [1] від _Шматко_

Пидарасом недоношеный ты, сука что ты сделал для людей, уебок

Відповісти | з цитатою

4

2.08.20 22:56

Відповідь на [3] від Гість: vivar

Пидарасом недоношеный ты, сука что ты сделал для людей, уебок
А що, на Юкрейн много пидарасiв ?

Відповісти | з цитатою

5

2.08.20 22:58

Відповідь на [2] від Віктор Русин

Таке про путіна,отямся,Румуну.
Ты свои румынские байки молфарчику рассказывай

Відповісти | з цитатою

6

4.08.20 00:01

Відповідь на [1] від _Шматко_

шматко, недорозум, Vikt_Pasekov ел - чотири путлерастичної свинюки в одній. Сциклива, тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Чуєш ти, варяго-ординський висер, а на х...я ти сюди лазиш? Чуєш ти свинюка, а на х..я ти накалякала, що нібито "живеш у Києві, у Харкові, у Дортмунді"? Твоє місце - у смердючій багнюці в пізд...рях на краю географії твого путлерастичного райху з обнуленим вашим хфюлером - вовкой путлерішкою. От йому і прохрюкай цю свою парашу. Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою

7

4.08.20 01:07

Відповідь на [6] від molfar 2

К ноге !

Відповісти | з цитатою

8

4.08.20 01:52

Відповідь на [7] від _Шматко_

Виєб...сь в рот. шмат лайна, недорозум, Vikt_Pasekov ел - чотири путлерастичної свинюки в одній. Сциклива, тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Чуєш ти, варяго-ординський висер, а на х...я ти сюди лазиш? Чуєш ти свинюка, а на х..я ти накалякала, що нібито "живеш у Києві, у Харкові, у Дортмунді"? Твоє місце - у смердючій багнюці в пізд...рях на краю географії твого путлерастичного райху з обнуленим вашим хфюлером - вовкой путлерішкою. От йому і прохрюкай цю свою парашу. Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою


 

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…