Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

ГБР назвало пять причин потери контроля над Крымом

Успешному проведению операции по захвату Крыма России помогло предательство высшего руководства Украины Причиной потери контроля над Крымом и его аннексии со стороны Российской Федерации стал комплекс причин, в частности целенаправленные действия Читати повністю »
16.09 16:45 Bigmir.net

Коментарі

1

16.09.20 13:06

Главной и единственной причиной того, что Крым вернулся в Россию, является враждебный характер украинских властей, в 2014 году не пожелавших услышать и понять своих граждан, не принявших государственный переворот в стране. Это в полной мере касается и событий на Донбассе, переросших в гражданскую войну, которую и прежние и нынешние власти Украины всячески пытаются выдать за российское вторжение. Благо для них, сегодня США это на руку. Но пройдёт время, и США потеряют интерес к Украине, и украинским властям придётся идти к России. Посмотрим, с какими глазами они приползут.

Відповісти | з цитатою

2

16.09.20 14:10

Кацапездоли нехай згадають 1993рік- чи не був тоді на росії переворот,і чи вмішувалася тоді Україна?
В 1991 році рашка визнала тоді Україну в діючих кордонах,без ніяких територіальних претензій,підписала Договір про визнання України ,з Кримом...це були лиш папірці. Не варта далі говорити про якесь братерство чи дружбу. Весь світ побачив,що Україна має на сході лютого ворога

Відповісти | з цитатою

3

16.09.20 14:17

А щодо пріпалзьтє-взагалі маячняце я чую з 1991 року
Ніхто не приповз
І повзти не буде

Відповісти | з цитатою

4

16.09.20 14:39

Научитесь за территориями видеть людей, которые на них проживают. Территориальных претензий у России на Крым не было ни в 1991, ни в 2014. И если бы Турчинов со своими фашистами не создал бы угрозу безопасности крымчанам, они не приняли бы решения о возвращении в Россию. А у Путина не было бы оснований для издания соответствующего закона. И НЕ ВРИТЕ, ЧТО РЕФЕРЕНДУМ ПРОХОДИЛ ПОД ДУЛАМИ АВТОМАТОВ!!! Такого единства народа мир давно не видел.НО ЭТО ЕДИНСТВО БЫЛО!

Відповісти | з цитатою

5

16.09.20 14:53

Про "угрозу бєзапаснасті кримчан"-будь ласка,подробиці. Тільки факти,а не домисли про " базу НАТО"
Як це можна назвати "референдумом"- срочатку зельониє чєлавєчькі,а потім голосування?
Гітлер,як ввів війська в Австрію,теж плебісцит проводив-ось де паралелі

Відповісти | з цитатою

6

16.09.20 15:25

Маскалі,а на Курілах реферндум провети не хочете-може вони в Японію хочуть?
А може в Карелії,ви і так місцевий люд зневажаєте,чухнею обзиваєте?
Я впевнений:якби провести референду в Калініградській області,де німців нема-чи хочуть вони в Фатерланд,то досить великий відсоток "за" був би

Відповісти | з цитатою

7

16.09.20 19:29

Тільки не треба про "сакральне значення" Криму для фіно-угрів,це для ідіотів.

Відповісти | з цитатою

8

16.09.20 19:32

В Чечні москковитська орда бачила людей?За референдумом про незалежність Татарстану теж люди стояли,в Україні люди живуть,в Сирії,Осетії............................

Відповісти | з цитатою

9

17.09.20 11:22

Відповідь на [8] від Віктор Русин

Румын, где ты на Юкрейн людей увидел?

Відповісти | з цитатою

10

17.09.20 17:41

Стрийко Зеник. Вопрос, почему маскалi всегда имеют деньги и хахлов?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні