Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
4
підняти

Реинтеграция Донбасса займет одно поколение - Резников

Реинтеграция должна носить безопасный характер. Реинтеграция временно оккупированных украинских территорий продлится одно поколение, как минимум. Читати повністю »
18.09 11:49 Bigmir.net

Коментарі

21

19.09.20 14:09

Відповідь на [19] від Высший Разум

Ты посмотри на фотографии его клонов после каждого высера,имбецилы бандеровские.

Відповісти | з цитатою

22

19.09.20 14:51

Відповідь на [21] від ел

Да это чмо меня больше не интересует. Я какое-то время полагал, что крохи адекватности у него ещё есть, но уже убедился - дурень дурнем.

Відповісти | з цитатою

23

19.09.20 15:12

Відповідь на [21] від ел

Дві, з чотирьох - шмат лайна, недорозум, Vikt_Pasekov ел - путлерастичні, сцикливі, тупорилі, безграмотні, кацапофашистькі, трольські, пізд...больські russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, свинюки в одній - одна пропіщала зі своєї щюрячої нори, а друга прохрюкала. Дві йоб...ні рюцські петушари, що таке, сцикливо відповідати за свій пізд...ш? Пізд...й на х...й звідци путлерастина свиюка на свої гебельсовські засраті ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою

24

19.09.20 18:41

Відповідь на [22] від Высший Разум

Так и здохло мольютрахнутое холопским имбицилом.О покойном или хорошо или ничего.Поэтому,хорошо,что здох!

Відповісти | з цитатою

25

19.09.20 20:29

Відповідь на [23] від molfar 2

Молфарчик, що опять москалики обижают?

Відповісти | з цитатою

26

19.09.20 23:19

Відповідь на [25] від _Шматко_

Га-ааааа!!! Хто, ти - шмат лайна, недорозум, Vikt_Pasekov ел - чотири путлерастичні, сцикливі, тупорилі, безграмотні, кацапофашистькі, трольські, пізд...больські russisches schisses schwein свинюки в одній з фсб-шної ботоферми, одна з яких недорозум сцикливо забилася у щурячу нору, а ел та Vikt_Pasekov - язики в дупу засунули. То мабуть краще їх запитаєш, чи не ображають їх українці?

Відповісти | з цитатою

27

19.09.20 23:20

Відповідь на [25] від _Шматко_

Чуєш ти - НЕРУСЬ-шмат лайна, недорозум, Vikt_Pasekov ел - чотири путлерастичні свинюки в одній, кацапофашистька, сциклива, безграмотна, тупорила, трольська, пізд...больська russisches schisses schweinen, в якої її прзидент путЕн, пЕши, олбания? Чуюеш ти нерусь, а де це тебе так навчили рюцському языку та георафії - у спець.школі для безграмотних, тупорилих, свинотських, шутовських погремух? Чуєш ти погремуха, а на х...я ти накалякала, що нібито "живеш у Києві", а? Чи ви кацаня - без пізд...жу, як без пряника? Тобі же чітко написано - виєб...сь сука в рот і пізд...й на х...й звідці на свої засраті, гебельсовські ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою

28

20.09.20 08:07

Відповідь на [27] від molfar 2

Мольютрахнутое смердюче-убогое существо.Земля тебе стекловатой.

Відповісти | з цитатою

29

20.09.20 10:33

Відповідь на [24] від ел

Га-аааа!!!!!! Путлерастична, сталінсько-беріївсько-нквс-сівська падаль з того, минулого життя. Чуєш ти - сциклива, тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, а ти бидлота що, одержал свідотство про мою смерть, чи сам її бачив на власні очі? Ви - єб...ча кацапня, мене забаляєте - самі вигадуєте якусь х...йню а самі її дрочите. Але це таке. Ти - петушара йоб...на коли за базарок відповісиш, а? Чого язика в дупу засунула, де відповіді на мої запитання, а, свинота? Сцикливо відповідати за свій пізд...ш? Тоді пізд...й на х...й звідци путлерастина свиюка на свої гебельсовські засраті ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою

30

20.09.20 15:17

Відповідь на [28] від ел

Отже свиня, ти калякакаєш тому, кого не має? Тобто, ти божевільна. Що вже вкотре доводить що ти - тупорила, безголова, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, тому ти і дебілка бл...дь.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 попередня наступна

Останні новини
Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі 
19 квітня 2024, 15:20
Шмигаль переконаний, що обидві партії у Конгресі твердо налаштовані ухвалити допомогу Україні