Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Обеднеет половина украинцев - прогноз

В 2021 году число бедных украинцев возрастет на 17% К концу 2020 года число бедных украинцев будет составлять 45% от всего населения. Такой прогноз обнародовал институт демографии им. Птухи НАН Украины. Читати повністю »
18.09 15:37 Bigmir.net

Коментарі

1

18.09.20 13:14

В статье не хватает данных, что надо считать бедностью на Украине - какая величина доходов является границей между ещё приличным уровнем и бедностью? Это очень важно для сравнения с другими странами, ибо Украина уже давно признана самой бедной в Европе и одной из самых бедных в мире.

Відповісти | з цитатою

2

19.09.20 00:34

А що там про румын на Юкрейн?

Відповісти | з цитатою

3

19.09.20 08:26

Відповідь на [2] від _Шматко_

Хто це там знову шось прохрюкало чи пробринькало - НЕРУСЬ-шмат лайна, недорозум, Vikt_Pasekov ел - чотири путлерастичні свинюки в одній, кацапофашистька, сциклива, безграмотна, тупорила, трольська, пізд...больська russisches schisses schweinen, в якої її прзидент путЕн, пЕши, олбания? Чуюеш ти нерусь, а де це тебе так навчили рюцському языку та георафії - у спець.школі для безграмотних, тупорилих, свинотських, шутовських погремух? Чуєш ти погремуха, а на х...я ти накалякала, що нібито "живеш у Києві", а? Чи ви кацаня - без пізд...жу, як без пряника?

Відповісти | з цитатою

4

19.09.20 11:57

Відповідь на [3] від molfar 2

Мольфар, ты дурак!

Відповісти | з цитатою

5

19.09.20 12:00

Га-ааааа!!!!!!! Высший недорозум - кацапофашистька сцикля, що таке кацаюра, як завжди, з першого разу не доходить? Тобі - russisches schisses schwein чітко же сказано - спочатку вилези з твоє нори, щоби зову одежувати по єб...льнику, а потім будеш щось хрюкати. Тьфу, слякоть бл...дь.

Відповісти | з цитатою

6

19.09.20 12:06

Відповідь на [5] від molfar 2

Мольфар, ты идиот!

Відповісти | з цитатою

7

19.09.20 12:39

Га-ааааа!!!!!!! Высший недорозум - що таке кацапофашистька сцикля, счиш спочатку вилезти з твоєї нори, щоби зову одежувати по єб...льнику. Ти, як та сявка, сховалося у діру і звідти тявкаєш. А що тобі сцикливій сявці ще залишається, оскільки ти - генетично безголова, тупорила та ще й сциклива russisches schisses schwein, тому і дебілка бл...дь.

Відповісти | з цитатою

8

19.09.20 20:32

Відповідь на [7] від molfar 2

Пеши больше знаков цука

Відповісти | з цитатою

9

19.09.20 23:22

Відповідь на [8] від _Шматко_

Хто це там знову шось прохрюкало чи пробринькало - НЕРУСЬ-шмат лайна, недорозум, Vikt_Pasekov ел - чотири путлерастичні свинюки в одній, кацапофашистька, сциклива, безграмотна, тупорила, трольська, пізд...больська russisches schisses schweinen, в якої її прзидент путЕн, пЕши, олбания? Чуюеш ти нерусь, а де це тебе так навчили рюцському языку та георафії - у спець.школі для безграмотних, тупорилих, свинотських, шутовських погремух? Чуєш ти погремуха, а на х...я ти накалякала, що нібито "живеш у Києві", а? Чи ви кацаня - без пізд...жу, як без пряника? Тобі же чітко написано - виєб...сь сука в рот і пізд...й на х...й звідці на свої засраті, гебельсовські ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою

10

20.09.20 23:46

Відповідь на [9] від molfar 2

Молфарчик, исправляешься, но цука знаков нужно больше

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
США украй занепокоєні, що окупованою Запорізькою АЕС опікується некваліфікований персонал